;
سرگرمی

در هر یک از تصاویر اشتباه تصویری حیوانات،ایرادی وجود داره و فقط یک چشم تیزبین می تونه اون را در مدت زمان 7 ثانیه پیدا کنید؟

 

پیدا کردن اشتباه تصویری حیوانات

تست  بینایی پیدا کردن اشتباه تصویری حیوانات: در تست بینایی امروز تعدادی تصویر داریم که در اون یک  اشتباه تصویری وجود داره ؛این اشتباه می تونه در ظاهر و یا محیط و محل زندگی ویا چیزهایی که در شکل و تصویر به همدیگه مربوط نباشه و شما باید در تصاویر دنبالش بگردین، اگر چشمان تیزبینی دارید می تونید اون اشتباهات در وسایل و اشیا رو در تصاویر پیدا کنید ،فقط توجه داشته باشید زمان محدود است و برای هر تصویر فقط شما  7 ثانیه  زمان دارید تا اون اشتباهات را پیدا کنید،پس اگر آماده ایدتصاویر را با هم ببینیم.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت آدم ربای کودک؛ کدام فرد یک آدم ربا می باشد و قصد دارد کودک را برباید.

تست بینایی پیدا کردن اشتباه تصویری حیوانات

1-

پیدا کردن اشتباه تصویری حیوانات

2-

جالبه: تست شناسایی مسیر امن: ماریا از کدام مسیر عبور کند تا بدون خطر به شهر برسد!؟

پیدا کردن اشتباه تصویری حیوانات-1

شاید جالب باشد: اکتشاف جدید و شگفت انگیز: مشاهده اثرات کیهانی بر اختلالات اینترنت و فضای مجازی!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

چطور بود ؟ فکر کنم خیلی راحت به جواب رسیدین !چون اگه با ما همراه بودین و مجموعه تستها و آزمونهای هوش و بینایی ما را شرکت کرده باشید تا حالا قدرت بینایی و مغز شما با هم به خوبی هماهنگ شده و در نتیجه به جواب این تصاویر خیلی راحت دست پیدا می کنید.

اگر هم به تازگی با ما همراه شده اید نگران نباشید،ما هر روز مجموعه ایی از تستها و آزمونهای بینایی و هوش و سرگرمی های مختلفی داریم که می تواند هم شما را سرگرم کند و هم به تمرکز و هماهنگی قدرت بینایی و مغز شما کمک کند،پس با ما همراه باشید و همچنین جواب تصاویر بالا را هم در زیر این مطالب قرا می دهیم.

.

.

پاسخ تست بینایی پیدا کردن اشتباه تصویری حیوانات

 

  • 1- تصویر 1 نمی تون در فصل زمستان پرندگانی مثل پرستوها به منطق گرمسیر مهاجرت می کنند و در زمستان دیده نمی شوند.
  • 2- در تصور دوم بز در تصویر با شاخ قوچ تصویر شده که این نمی تونه باشه.

 

آیا تست بینایی پیدا کردن  اشتباه تصویری حیوانات  را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

معماها، تست هوش و پازل های سرگرمی طرفداران زیادی دارد و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. با توجه به با زار عرضه و تقاضایی که بازی های فکری دارند پرسشی ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند. آیا این معماها و بازی های فکری موجب افزایش فعالیت مغز می شوند؟

به عنوان مثال، برخی مطالعات نشان داده اند که بازی های فکری باعث بهبود “عملکردهای اجرایی، حافظه کار و سرعت پردازش” در کودکان و جوانان می شود، در حالی که برخی دیگر مزایای چنین بازی هایی را برای حفظ سلامت شناختی در افراد سالخورده تحسین می کنند.

شرکت های “سلامت مغز” مانند Lumosity و Posit Science بازی های فکری ارائه می دهند که قول می دهند مانند یک چشمه جوانی برای ماده خاکستری مغز شما عمل کنند و بهبود در سرعت عملکرد در کودکی، جوانی و بزرگسالی را سبب شوند.

بسیاری از شرکت ها بر ابن باورند که بازی های آنها مهارت های شناختی مانند حافظه، توجه ، سرعت پردازش، انعطاف پذیری ذهنی و حل مسئله را بهبود می بخشد. و محصولات آنها در حال فروش است. مطابق گزارش سال 2013 توسط شرکت تحقیق و تفکیک بازار مستقل SharpBrains ، صنعت بهداشت و درمان مغز از درآمد یک میلیارد دلار در سال 2012 پیشی گرفته است.

مطالب پیشنهادی ما:

اگر چشمان تیزبینی دارید در مدت زمان 8 ثانیه 3 تفاوت تصویری پسر با اراده ورزشکار را پیدا کنید!!

علت تنفر هیتلر از رژلب قرمز: راز هولناکی که آقایان را شوکه می کند!

ماجرای خانه شیطانی: در شمال شهر برایش خانه گرفتم اما او از دستم فرار کرد چون…

اگه می خوای یخورده فسفر مغزتو بسوزونی آزمون هوش عدد گمشده در دایره رو 10 ثانیه ای پیدا کن.

چیستان: آن چیست که بالا می رود و هرگز پایین نمی آید؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا