;
سرگرمی

بازی فکری: فقط باید یک روح شناس باشی تا بگی کدوم شون روح نیست؟!

بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان: سوال این آزمون ساده است: یک قبرستان را مشاهده می کنید که به ظاهر 3 انسان در آنجا حضور دارند ولی فقط یکی از این 3 نفر انسان است و روح نیست، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این افراد روح نیست؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم یکی انسان است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان همراه باشید.

این هم جالبیه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا معادله چوب کبریتو درستش کن!

بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این افراد روح نیست؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم یکی انسان است؟

بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان 1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان

آیا متوجه شدید کدوم یکی انسان است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان: فرد وسطی انسان است، او عرق کرده است!

بازی فکری شناسایی انسان درون قبرستان 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. حالت خیلی خوشه ، وسطی کجاش انسانه !!؟
    وسطی چطور انسانیه که منظره پشت بدنش کاملا واضح هست و صدرصد وسطی روح هست، سمت راستی هم روح هست ، خانم سمت چپ انسان هست چون ترسیده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا