;
سرگرمی

بازی فکری: اگه زرنگی سریع بگو کدوم یکی جونش در خطره؟

بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 فرد مختلف را مشاهده می کنید که در یک اسکله ایستاده اند و هرکدام کاری می کنند، شما باید فردی که در این اسکله ایستاده است و جانش در خطر است شناسایی کنید!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد جونش در خطره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: بچه زرنگا با دلیل بگین کدوم دختر هم اتاقی داره؟!

بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شماسایی فرد در خطر اسکله و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله این است که شما باید فردی که در این اسکله ایستاده است و جانش در خطر است شناسایی کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد جونش در خطره؟

بازی فکری شماسایی فرد در خطر اسکله

این هم جالبه: حکایت خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

.

.

.

.

این هم جالبه: بگو کجای بدنت خال داری تا راز پنهانت رو بگم! حتمن نتیجه رو ببین

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله

آیا متوجه شدید کدوم فرد جونش در خطره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد در خطر اسکله: مرد عکاس تخته زیر پاش سسته و ممکنه داخل آب بیفته و کوسه شکارش کنه!

بازی فکری شماسایی فرد در خطر اسکله 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. درست گفتید اما عکاس به این دلیل جونش در خطره که ژستی که دختره گرفته از اون فاصله کامل توی تصویر نیست و ممکن کم کم عقب بره و بیفته توی اب !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا