;
سرگرمی

اگر 0=0+3+6 و 30=3+5+2 باشد، ?=7+1+4 چند می شود؟

تست هوش با معادله دنباله دار خفن: 0=0+3+6 و 30=3+5+2 و ؟=7+1+4 یک بازی فکری هیجان انگیز است که مردم باید درباره آن فکر کنند و آن را حل کنند، در این بازی فکری که به نام تست هوش با معادله دنباله دار خفن برای شما به اشتراک گذاشته ایم ،شما باید مشکل را شناسایی کرده و به آن پاسخ دهند. فقط افراد با قدرت فکری بالا می توانند آن را حل کنند!

نوعی از پازل که نیاز به مهارت های تفکر و حل مسئله دارد به عنوان بازی فکری شناخته می شود. بازی های فکری یک نوع تمرین، سوال یا پازل منحصر به فرد است که می تواند به طور موثر توانایی های شناختی شما را بهبود بخشد. از این رو، پازل های بازی فکری به عنوان یک تمرین مغزی کامل برای افراد در هر سنی در نظر گرفته می شود زیرا شامل درگیری هر دو سمت راست و چپ مغز است.

سمت راست مغز خلاقیت، احساسات و تفکر شهودی را کنترل می کند، در حالی که سمت چپ مسئول تفکر تحلیلی، سیستماتیک و عینی است. اخیراً محبوبیت بازی های فکری افزایش یافته است زیرا مردم مزایای بالقوه آنها را تشخیص داده اند.

 

تصویر تست هوش با معادله دنباله دار خفن

تست-هوش-با-معادله-دنباله-دار-خفن-4

.

.

.

بازی های فکری ریاضی می تواند یک راه سرگرم کننده و چالش برانگیز برای تمرین مغز شما و بهبود مهارت های حل مسئله شما باشد. برای درک بهتر این گونه مسائل ریاضی باید مسئله را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که آنچه را که پرسیده می شود متوجه شده اید. هرگونه اطلاعات یا محدودیت های داده شده را یادداشت کنید.  ممکن است یک الگو یا دنباله ای وجود داشته باشد که می تواند به شما در حل مشکل کمک کند. به دنبال اشتراکات یا روندها در اعداد یا معادلات باشید.

.

.

.

پاسخ تست هوش با معادله دنباله دار خفن

ما راه حل این تست هوش ریاضی را در زیر به طور خلاصه برای شما به اشتراک گذاشته ایم:

ردیف اول

6+3+0 → 6x3x0=0

ردیف دوم

 2+5+3=30 → 2x5x3=30

 ردیف سوم

 4+1+7 → 4x1x7=28

 

تست-هوش-با-معادله-دنباله-دار-خفن-5

آیا تست هوش با معادله دنباله دار خفن را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا