;
سرگرمی

روانشناسی بیماری؛ ماه تولد بهت میگه مستعد چه مرضی هستی!

روانشناسی بیماری: متولدین هر ماه چه بیمای میگیرین؟ از اونجایی که متولدین هر ماه خصوصیات و ویژگی های خاص خودشون رو دارن پس مطمئنا بیماری خاص خودشون رو هم دارن.

فروردین

فروردینی ها معمولاً در ناحیه سر، مغز و صورت بیشتر درگیر هستند. چاکرای آن ها در ناحیه چشم سوم یا وسط پیشانی است. فروردینی ها معمولاً سرشان خیلی زود داغ می کند. به همین دلیل ممکن است استرس ذهنی در آنها عامل ایجاد سردرد، میگرن و سکته باشد. فروردینی ها همچنین با مشکل ریزش مو بخاطر استرس مواجه هستند.

حتمن بخوانید: داستان ملا و ثروت باد آورده؛ با هر کسی شوخی نکن!

اردیبهشت

اردیبهشتی ها بیشتر در ناحیه گردن، گوش و گلو درگیر هستند. چاکرای آن ها در قسمت گلو فعال تر است. معمولاً آنها مستعد مشکلات تیروئیدی هم هستند و ممکن است مدام با سرماخوردگی، گلو درد یا گوش درد مواجه باشند و همین مشکلات باعث اضافه وزن یا کاهش وزن ناگهانی در آن ها می شود.

خرداد

خردادی ها معمولاً در ناحیه ریه، شانه، بازو و دست دچار مشکل می شوند. چاکرای قلب در آن ها فعال تر است. آن ها معمولاً به مشکلات تنفسی، تب و آنفولانزا دچار می شوند و سیستم ایمنی شان درگیر است. سیستم عصبی آن ها نیز تحت تاثیر استرس قرار می گیرد.

تیر

تیر ماهی ها معمولاً با ناحیه سینه، قفسه سینه و شکم درگیر هستند. چاکرای قلب در آن ها فعال تر است. سرطان یکی از مشکلات متولدین این ماه است. آن ها بیشتر در معرض افسردگی هستند و بیشتر به اختلالات گوارشی دچار می شوند. تیر ماهی ها یا خیلی تمایل به غذا دارند یا اصلا چیزی نمی خورند. در هنگام افسردگی، نامتعادلی زیادی در وضعیت غذا خوردنشان ایجاد می شود

خیلی جالبه: آزمون شناسایی گدای پولدار؛ بگو کدوم یکی داره ادا در میاره؟

مرداد

متولدین ماه مرداد با ناحیه قلب، کمر و ستون فقرات و مشکلات خونی درگیر هستند. مرداد ماهی ها اغلب به مشکلات قلبی مبتلا می شوند. بسیار مهم است که مراقب خشم و عصبانیت خود باشند تا مشکلات قلبی در آن ها شدت پیدا نکند.

شهریور

شهریور ماهی ها تحت تاثیر سیاره مریخ هستند. مشکلات آن ها معمولاً در ناحیه شکم، معده و روده است. شهریور ماهی ها معمولاً با مشکلات گوارشی و عادات غذا خوردن درگیر هستند. ممکن است با دفع مواد غذایی هم مشکل داشته باشند. بنابراین بسیار مهم است که رژیم غذایی سالم داشته و حد تعادل را رعایت کنند.

جالبه: کدوم برگ جفت نداره و تک پره؟ مجردها سریع بگین!

مهر

مهر ماهی ها با ناحیه کلیه، غدد درون ریز و پوست دچار مشکل هستند. افراد متولدین ماه مهر معمولاً پوست حساسی دارند. بسیار مهم است که بدن خود را مرطوب نگه دارند و به رطوبت پوست هم رسیدگی کنند. آن ها باید رژیم غذایی خوبی داشته باشند تا به مشکلات گوارشی دچار نشوند. در غیر اینصورت بدن شان در توزیع مواد غذایی دچار مشکل می شود.

آبان

آبان ماهی ها معمولاً در قسمت مثانه، مقعد، ناحیه تناسلی و تخمدان دچار مشکل هستند. افراد متولدین ماه آبان مستعد ابتلا به عفونت های جنسی هستند و باید خیلی دقت کنند. مشکلاتی مثل عفونت مثانه، عفونت ناحیه تناسلی، سندروم تخمدان پلی کیستیک معمولاً در خانم های آبان ماهی بیشتر اتفاق می افتد.

حتمن بخوانید: داستان مهمان سمج که باعث کتک خوردن زن صاحبخانه شد!

آذر

آذر ماهی ها معمولاً در ناحیه لگن، ران، عصب سیاتیک و بینایی دچار مشکل هستند. چاکرای آن ها در قسمت چشم سوم دچار مشکل است و با مشکلات چشمی مواجه هستند. بسیار مهم است که مراقب بینایی خود باشند. در غیر این صورت احتمال تصادف برای آن ها وجود دارد.

دی

دی ماهی ها بایستی مراقب مفاصل خود باشند. افراد متولد ماه دی باید هنگام ورزش یا هر فعالیت دیگری خیلی مراقب باشند. متولدین این ماه در معرض کمبود ویتامین دی هستند بنابراین باید در تغذیه خود تجدید نظر داشته باشند.

بهمن

بهمن ماهی ها معمولاً با ناحیه پایین ساق پا، قوزک پا و گردش خون دچار مشکل هستند. بهمن ماهی ها معمولاً به مشکلاتی مثل واریس دچار می شوند و باید ماساژ پا را به طور منظم انجام دهند. متولدین این ماه از مشکلات گوارشی و ضعف استخوانی نیز رنج می برند و مستعد پوکی استخوان نیز هستند.

همچنین احتمال پیچ خوردگی قوزک پا و درد شدید در این ناحیه برای آن ها وجود دارد. افراد متولد ماه بهمن باید ماساژ و طب سوزنی را برای ناحیه پا انجام دهند.

خیلی جالبه: چیستان خون سیاه: اون چیه که خون سیاه رو می خوره اما راه سفید میره؟

اسفند

اسفند ماهی ها معمولاً با سیستم عصبی، پا و همچنین تالاموس درگیر هستند. چاکرای آن ها در ناحیه چشم سوم دچار مشکل است. استرس و نگرانی در آن ها اختلالاتی در سیستم عصبی شان ایجاد می کند و بسیار مهم است که تمرینات تنفسی داشته باشند و سیستم ایمنی خود را تقویت کنند. معمولاً به مشکلاتی مثل پای ورزشکار، انحراف شست پا و میخچه دچار می شوند و باید مراقب این وضعیت ها باشند.

برایتان جالب خواهد بود

داستان دختر زیبا و خواستگار پیر که ماجرایی جالب دارد!

ضریب هوشی بالای خود را با حل این چالش حرکت 2 چوب کبریت در کمتر از 15 ثانیه ثابت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =

دکمه بازگشت به بالا