;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

مدل موهای جوان کننده: این ۸ مدل مو شما را ۱۰ سال جوان تر از سن تان نشان می دهد!

مدل موهای جوان کننده: همه خانم ها دوست دارند که سن شان کمتر از سن واقعی شان به نظر برسد. یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر زیبایی صورت و پیر و جوان نشان دادن افراد، مدل موی آنها است.

مدل موهای جوان کننده

مدل مو بیشترین تاثیر را روی چهره ی شما خواهد داشت پس اگر شما در انتخاب مدل موهای تان دقت بیشتری کنید می توانید سن تان را ۱۰ سال جوان تر نشان دهید. در بخش مد و زیبایی از سری مطالب آرایش و زیبایی، مدل های مویی را آورده ایم که چهره شما را جوان تر و زیباتر نشان می دهند. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: 3 ماسک خانگی برای از بین بردن نقطه های سرسیاه روی بینی!

۱.چتری

مدل موهای جوان کننده، برخلاف باور عموم موهای چتری فقط مناسب دختران نوجوان نیست بلکه برای هر خانمی در هر سنی مناسب است. این مدل مو شما را حداقل ده سال جوان تر از سن تان نشان می دهد.

در انتخاب چتری دقت کنید و به پیشنهاد ما چتری کم پشت را انتخاب نمایید. زیرا چتری پر پشت مناسب برخی از خانم ها نیست. چتری به علت پوشاندن خطوط پیشانی و چین و چروک آن شما را جوانتر نشان خواهد داد.

مدل موهای جوان کننده1

۲.مصری

یکی از بهترین مدل موها برای خانم هایی که موهای صافی دارند، مدل موی مصری است. این مدل امروزه طرفداران زیادی دارد. برای زیباتر شدن و جوانتر به نظر رسیدن موهای تان را مصری کوتاه کنید اما جلوی موهای تان باید بلندتر از پشت موهای تان باشد و قد آن تا چانه شما باشد.

۳.موهای حالت دار

اگر همیشه موهای تان صاف است چرا یکبار موهای حالت دار را انتخاب نمی کنید . برای جوانتر به نظر رسیدن کمی به موهای خود حالت بدهید اما در این کار افراط نکنید. اگر موهای تان تا روی شانه شماست تنها کافی است انتهای آن را فر و حالت دار نمایید تا زیباتر و جوانتر به نظر برسید.

مدل موهای جوان کننده2

این هم مفیده: ترفندهای خانگی برای کاهش منافذ باز پوست یا پوست پرتغالی!

۴.بلند ساده

مدل موهای جوان کننده، اگر دوست ندارید موهای خود را رنگ کنید و از کوتاه کردن موهای تان بیزارید، مدل موی بلند ساده را انتخاب کنید، این مدل مو صاف ساده شما را جوانتر نشان می دهد. برای این که موهای تان زیباتر به نظر برسد می توانید موهای بلندتان را سشوار بکشید و فرق کج باز کنید.

۵.موهای تا روی شانه

مدل موهای جوان کننده، اگر همیشه موهای تان بلند بوده و می خواهید تغییراتی در خود ایجاد نمایید اما از کوتاه کردن زیاد موهای تان بیزارید، موهای خود را تا روی شانه تان کوتاه کنید تا جوان تر به نظر برسید.

۶.فر کوتاه

مدل موهای جوان کننده, یکی از مدل موهایی که شما را جوان تر نشان خواهد داد، مدل موی کوتاه فر است . این مدل موی کلاسیک انتخاب خوبی برای مهمانی هاست. اگر موهای تان کوتاه است، آنها را کمی حالت دار و فر کنید تا ببینید چه تاثیری بر زیبایی چهره تان دارد.

۷.پیکسی

مدل موهای جوان کننده، یکی از مدل موهایی که طرفداران زیادی دارد و ترند سال است مدل پیکسی است. این مدل موی کوتاه چهره شما را زیباتر و جوانتر نشان خواهد داد. اگر حوصله رسیدگی زیاد به موهای تان را ندارید اما در عین حال می خواهید زیبا و جوان به نظر برسید این مدل مو برازنده شماست.

مدل موهای جوان کننده4

۸.لایه ای

یکی از مدل های محبوب مو در میان خانم ها که سن آنها را کمتر نشان می دهد و به هر سن و سالی می آید، مدل موی لایه ای است. قد موهای شما هر اندازه که باشد می توانید آن را لایه لایه کوتاه کنید و سن خود را حداقل چند سال کم کنید.

نکات زیر را رعایت کنید تا جوانتر به نظر برسید

۱.موهای صاف بیش از موهای فر شما در جوانتر نشان دادن شما تاثیر دارد.

۲.برای جوانتر دیده شدن موها را عقب نکشید و نخوابانید.

۳.مدل موی جوان کننده, بهتر است فرق سرتان را از وسط باز نکنید.

۴.همیشه موهای تان را یکدست نگه ندارید آنها را تکه تکه و کوتاه و بلند بزنید.

۵.موهای بافته شده و دم اسبی شما را مسن تر نشان می دهد پس موهای تان را آزادانه رها کنید.

۶.رنگ مو نیز بر جوان تر به نظر رسیدن چهره تاثیر دارد پس در انتخاب رنگ مو دقت کنید.

۷.با رنگ کردن موهای خود موهای سفید خود را بپوشانید.

مدل موهای جوان کننده5

بهترین مدل مو برای سنین مختلف

۱.اگر در دهه ۲۰ زندگی خود هستید:

مدل موهای جوان کننده، اگر در این سنین قرار دارید هر مدل مویی را می توانید انتخاب کنید. بهتر است انتخاب مدل مو بر اساس فرم صورتتان باشد . چتری یکی از مدل های محبوب برای این سنین است. دقت کنید موهای حجیم سن شما را بیشتر نشان می دهد پس اگر می خواهید آن را حالت دهید، از کرم های مو استفاده کنید تا پف موهایتان را بخواباند.

۲.اگر در دهه ۳۰ سالگی زندگی تان به سر می برید :

مدل موهای جوان کننده، در این دوران از زندگی ممکن است وقت شما خیلی کم باشد و نتوانید به موهایتان رسیدگی کافی نمایید . پس بهتر است مدل کوتاه را انتخاب کنید و این مدل مو را به سادگی و تنها با سشوار کشیدن قسمت جلوی آن حالت دهید.

۳.اگر در دهه ۴۰ سالگی به سر می برید :

مدل موهای جوان کننده، در این سن مدل موهای تان شخصیت شما را نشان می دهد پس در این سن یک مدل موی ثابت انتخاب کنید . چتری می تواند سن شما را کمتر نشان دهد. حجم کمتر موها می تواند شما را زیباتر و جوانتر نشان دهد.

۴.اگر ۵۰ ساله هستید

مدل موهای جوان کننده، در این سن که شما حوصله موی بلند ندارید و تمایل به کوتاه کردن موهای تان دارید، اگر جوانتر به نظر رسیدن برای تان مهم است دست نگه دارید و بر خلاف میل بگذارید موهای تان بلند بماند زیرا موهای بلند نشانه ای از شادابی و سلامت است و سن را کمتر نشان می دهد. برای این که مانند خانم های چهل ساله به نظر برسید، مدل چتری کم پشت بسیار مناسب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا