;
سبک زندگیمهارت های زندگی

اقوام نچسب: با فامیل‌هایی که دوستشان نداریم چه کنیم؟

اقوام نچسب

اقوام نچسب: ممکن است نتوانید به خوبی با اقوام خود ارتباط برقرار کنید و حتی ممکن است در حین گذراندن وقت با آنها خسته شوید. تحمل سؤالات بی پایان و جملات آزاردهنده می تواند برای شما بسیار دشوار باشد. اما می‌توانید چند روش را برای مدیریت محیط‌هایی که باید با آن‌ها همراه شوید، امتحان کنید.

  راه‌هایی برای نوع برخورد با خویشاوندان بدخواه خود بیابید!

1- مرزهای خود را تعیین کنید

اگر رفتار خویشاوندان شما را بسیار ناراحت می کند، مهم است که مرزهای خود را به وضوح تعیین کنید. مطمئن شوید که آنها می دانند چه چیزی را غیرقابل قبول می دانید. بی ادبانه رفتار نکنید. چیزهایی را که برای شما مناسب نیست به زبان مناسب توضیح دهید.

2-از برخی موضوعات دور بمانید

سعی کنید تا حد امکان از مسائلی که حساسیت آنها را در پی دارد، دوری کنید. به عنوان مثال، اگر اقوام شما مدام در مورد مسائل سیاسی صحبت می کنند، سعی کنید تا حد امکان وارد این موضوعات نشوید. وقتی از شما در مورد شغلتان سوال می پرسند، زیاد با جزئیات توضیح ندهید و سعی کنید با لبخند موضوع را تغییر دهید.

3-سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید

وقتی با یکی از بستگانی که واقعاً اعصاب شما را به هم ریخته رو به رو می شوید، ممکن است کنترل خودتان سخت تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. ممکن است به شدت عصبی شوید.یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید.

4-همدلی ایجاد کنید

گاهی اوقات افراد به دلیل اینکه با چیزی در زندگی خود دست و پنجه نرم می کنند دست به رفتار های آزاردهنده می زنند. سعی کنید خود را جای آنها بگذارید. سعی کنید بفهمید آنها به چه چیزی فکر می کنند. همانطور که همدلی شما بیشتر می‌شود، گذراندن وقت با آن‌ها آسان تر می شود.

شاید برایتان جالب باشد:

داستان جنایی عاشقانه: عکس مرد غریبه را وقتی در جیب مانتوی زنم دیدم، خشکم زد!

ماجرای طلاق عجیب: آقا داماد با دیدن این صحنه عروسی خود را به هم زد!

جشن عقد در توالت عمومی مادر عروس را روانه بیمارستان کرد!

ماجرای خانه شیطانی: در شمال شهر برایش خانه گرفتم اما او از دستم فرار کرد چون…

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا