;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

دختران متولد چه ماههایی، بیشتر از بقیه خواستگار دارند؟

تعداد خواستگاران یک دختر به عوامل متعددی بستگی دارد و بسته به جایگاه و طبقه اجتماعی آمار و ارقام متفاوت خواهد بود. پارامترهای مختلفی اعم از ظاهر و شخصیت و شرایط خانوادگی نیز بسیار مهم و حائز اهمیت هستند. این مطلب همانطور که مشخص است مثل تمام مطالب متولدین ماه ها و طالع بینی، تنها جنبه سرگرمی دارد. در طالع بینی چینی و هندی به این مورد پرداخته شده است. فراموش نکنید که اصلی ترین دلیل برای جذب خواستگار به سمت هر دختری، رفتار و شخصیت اوست و تنها زیبایی ظاهری ملاک نیست.

جالبه: ۵ علامت که نشون میده اختلال اضطراب داری!

تعداد خواستگاران یک دختر با توجه به ماه تولد:

خواستگاری

دختران اسفندی

صاحب رتبه اول این لیست دختران متولد اسفند ماه هستند افرادی که با داشتن سمبل ماه تولد ماهی یکی از زیباترین‌ها در میان زنان و دختران دیگر به شمار می‌روند. اسفند ماهی‌ها به دلیل داشتن چشمانی جذاب ابروان و موهای زیبا شانس بیشتری در جذب خواستگار دارند.

دختر شهریوری

دختر متولد شهریور طالع بینی جذابی داشت و گفتیم که اغلب دیگران به موقعیت و جایگاه این افراد غبطه می خوردند پس امکان ندارد لیستی از زیبارویان و افراد دلنشین تهیه کنیم و نامی از دختران متولد شهریور ماه نبریم. هنگام صحبت در مورد دخترانی که تعداد زیادی خواستگار دارند، نمیتوان شهریور ماهی‌ها را نام نبرد.

دختر آذری

در طالع بینی زنان متولد آذر گفتیم که دختران متولد آذر ماه که به عنوان افرادی پر انرژی مهربان و ماجراجو شناخته می‌شوند، با حضور در هر جمعی نظرات را به خود جلب کرده و اغلب بعد از شرکت در یک جمع خانوادگی یا دوستانه باید منتظر آمدن خواستگار باشند.

دختر مرداد ماهی

وقتی صحبت از خوشگل‌ترین متولدین ماه‌ها می‌شود نمی‌توان در مورد مرداد ماهی‌ها صحبت نکرد. صورت خوش فرم و چشم و ابروهای زیبا یکی از دلایل اصلی است که آنها را در لیست زیباترین زنان بین متولدین ماه‌ها قرار می‌دهد. محبت و مهربانی که در چشمان دختران مرداد ماهی وجود دارد هر خانواده ای را برای اینکه او را به عنوان عروس انتخاب کنند مجاب می‌کند.

دختر خردادی

صاحب جایگاه بعدی در میان خوشگل‌ترین ماه تولد، زنان خرداد ماهی هستند که لبخند زیبا و مهربانشان نظر بسیاری را به سمت آنها جلبب می‌کند. اگر متولد خرداد هستید و در جمعی حضور داشتید و متوجه شدید که خانمی محو صحبت کردن و لبخندهای شما شده، مطمئن باشید در فکر راضی کردن پسرش برای خواستگاری از شماست.

دختر متولد مهر

دختران مهر ماهی به دلیل داشتن اعتماد به نفس کافی، جذابیت در گفتار و چهره‌شان در میان دختران زیبایی قرار می‌گیرند که خواستگاران زیادی داشته و مکرراً با درخواست ازدواج مواجه می‌شوند.

دختر آبانی

دختران متولد آبان ماه رتبه بعدی را در این لیست به خود اختصاص داده‌اند؛ صورت گرد، موهای پرپشت و نگاه مهربان آنها دلیل اصلی برای داشتن خواستگارهای زیاد است.

دختر اردیبهشتی

بعد از دختران آبان ماهی، این دختران اردیبهشت ماهی هستند که جزو دخترانی محسوب می شوند که مرتب باید جواب خواستگار بدهند.

درباره دختران ماههای دیگر

دختران متولد 4 ماه باقیمانده این لیست، یعنی متولدین بهمن، دی، تیر و فروردین در این مورد یکسان هستند و غالبا تعداد خواستگارهایشان در حد متوسط می باشد.

برایتان جالب خواهد بود

مهماندارهای هواپیما باید از نظر ظاهری چطوری باشند؟

اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم فرد میتونه قاتل باشه!؟

اگه مخ شرلوک داری بگو قاتل تصویر کدومه؟

افسانه هندی کوزه ترک خورده که ماجرایی آموزنده دارد!

تست شخصیت کدوم فصل به دنیا اومدی+ نتیجه را حتمن بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا