;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ با گسترش و پایداری اینترنت، پیامک و چت از طریق شبکه های اجتماعی به یکی از مهم ترین راه برقراری ارتباط با دیگران تبدیل شده است. بسیاری از ما در طول روز به برخی از دوستان و نزدیکانمان و… پیام یا ایمیل می دهیم و پاسخ دریافت می کنیم.

بیشتر بخوانید: استایل اولین قرار عاشقانه: چی بپوشیم که هم شیک باشه هم اغراق آمیز نباشه

بدون پاسخ، مکالمه، مکالمه نیست و در واقع یک مونولوگ است. در بین این افراد، کسانی نیز وجود دارند که جواب پیام را دیر می دهند. اگر می خواهید دلیل این رفتار را بدانید و روش چگونه واکنش دادن به این موضوع را دریابید، با ما در این بخش سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟1

دلایل دیر جواب دادن یا جواب ندادن به پیام

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ حتما برای شما هم پیش آمده که به فردی پیغامی دهید اما او جواب شما را ندهد. ممکن است این موضوع ذهنتان را درگیر نماید که علت این کار چیست. دلایل دیر جواب دادن به پیام یا ایمیل عبارتند از:

فرد مورد نظرتان تمایلی به ادامه ارتباط با شما ندارد.
او نمی خواهد پیامی خشمگینانه و آزار دهنده بدهد و ترجیح می دهد از مشاجره دوری کند.
او در آن زمان کارهای واجبتری دارد و پاسخ به پیام ممکن است وقتگیر باشد.
او توانایی ارتباط همزمان با چند نفر را ندارد و شما در اولویت ارتباط با او قرار ندارید.
ممکن است یک اتفاق کاری غیر منتظره برایش پیش امده باشد.
برخی افراد نیز فکر می کنند که اگر به پیام دیرتر پاسخ دهند، با کلاس تر هستند.

در کل برای برقراری ارتباط با اطرافیان مواردی مانند جذابیت ظاهری، ثروت، شخصیت، وضعیت اجتماعی، سبک زندگی، ضریب هوشی، هوش هیجانی، مهربانی و همدلی، درک اجتماعی، شباهت‌های نگرشی،‌ اعتبار اجتماعی و… تاثیر ‌گذارند و بدون آنکه مطلع باشید، باعث می‌شوند پیامک برخی افراد را سریع‌تر پاسخ دهید و در بعضی موارد انگیزه‌ای برای ارسال پاسخ سریع نداشته باشید.

این هم جالبه: زیباترین اندام زنانه؛ علم می گوید این زنان زیباترین اندام را دارند+ عکس

وقتی پاسخ پیام شما را نمی دهد چه واکنشی نشان بدهید؟

کارهایی که باید در این شرایط انجام دهید:

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟2

پیام دیگری نفرستید

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ اگر پاسخ پیامتان را دریافت نکرده اید بسیار ترغیب می شوید که پیام دیگری بفرستید اما توصیه می کنیم که در برابرش مقاومت کنید و پیام دیگری نفرستید و راه دیگر ای برای سرگرم شدنتان پیدا کنید. اگر پیام هایی مانند چرا جوابم را نمیدی ؟ دیگر دلت نمی خواد باهام حرف بزنی ؟ را بفرستید او این پیام را دریافت می کند که شما از دور شدن او می ترسید.

مثبت اندیش باشید

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ فرض را بر این بگذارید که طرف مقابلتان بعد از دریافت پیام کار مهمی برایش پیش آمده و نتوانسته به شما پاسخ دهد یا باتری گوشی اش تمام شده و… تصور نکنید دلیل دریافت نکردن پاسخ پیام علاقه نداشتن آن شخص به شما است.

همه چیز را فراموش کنید

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ اگر شما باز هم به او پیام دادید و او جواب شما را نداد، بهتر است که بیش از این پیگیر نشوید و ذهنتان را درگیر نکنید و برای خود ارزش قائل شوید پس همه چیز را فراموش کنید و به زندگی خودتان برسید.

در روزهای آینده برای او پیام بفرستید

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ اگر مخاطبتان چندین روز جواب پیام شما را نداده است، شما می توانید بعد از چند روز بار دیگر در وقت مناسب به او پیغام دهید. اگر او به شما پاسخ داد، به نحوه پاسخ دادن او خوب دقت کنید. آیا او کوتاه جواب شما را می دهد؟ آیا سرد با شما برخورد می کند؟ سعی کنید که از روی پاسخ های او علت جواب ندادنش را بیابید.

معذرت خواهی کنید

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ به رفتار خود دقت کنید، شاید کاری یا رفتاری دوستتان را آزرده و او از شما دلخور است، اگر شما مقصر ناراحتی طرف مقابل تان هستید، به او نشان دهید که این رابطه برای شما چقدر ارزش دارد و بهتر است که هر چه سریع تر از او عذرخواهی کنید.

این اتفاق را فریاد نزنید

چرا پیاممو سین میکنه اما جواب نمیده؟ بسیاری از افراد وقتی جواب پیام خود را دریافت نمی کنند، پست ها و استوری های کنایه آمیز می گذارند اما این کار اشتباه است زیرا نه تنها دیگران دوست ندارند که ناراحتی شما را ببینند، بلکه شما نیز فرصت دوباره خود برای بودن با آن فرد را از دست خواهید داد.

جرو بحث نکنید

اگر از دریافت نکردن پاسخ ناراحتید، هیچ‌گاه جرو بحث و با او بد برخورد نکنید و پیغام های عصبانی نفرستید. در آرامش با او صحبت کنید و دلیل واقعی کارش را بپرسید.

برایتان جالب خواهد بود

چرا زنان قوی از درون می شکنند؟

چطور پتوی سنگین را در ماشین لباسشویی بشوییم و خشک کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا