;
فرهنگ و هنرهنرمندان

سلما مصری بازیگر فیلم بازمانده کنار همسرانش در 66 سالگی+ عکس و بیوگرافی

سلما مصری در ۱۸ ژانویه ۱۹۵۸ میلادی در سوریه به دنیا آمد. او به خاطر علاقه به بازیگری، شغل وکالت را کنار گذاشت، سلما المصری به دوران طلایی درام سوریه تعلق دارد. بازی سلما مصری در نقش سفیه در فیلم بازمانده باعث شهرت وی شد. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی سلما المصری و تصاویر جدید خانوادگی او را مشاهده کنید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: بهروز شعیبی طلبه فیلم طلا و مس کنار همسر واقعیش+ عکس و بیوگرافی

سلما مصری

این هم جالبه: زمان پخش سریال رشید حرفه ای مشخص شد+ داستان و معرفی بازیگران

بیوگرافی سلما مصری

در سال ۲۰۰۵ میلادی در جشنواره بین المللی سینمای سوریه، مراسم بزرگداشتی برای او برگزار کردند. سلما در ۳۴ سالگی همسر خود که کارگردانی به نام شکیب غنا بود را از دست داد و بیوه شد.

سلما مصری7
شوهر اول سلما مصری

او دو پسر به نام‌های هانی و دانی دارد که یکی از آنها کارگردان و دیگری بیزینس‌من است.

سلما مصری6
پسران سلما مصری

ازدواج دوم سلما نیز شکست خورد و او در سال ۱۹۹۵ میلادی از همسر دومش جدا شد.

سلما مصری4
شوهر دوم سلما مصری که از هم جدا شدند

این هم جالبه: معلم های بازیگر: هنرمندانی که قبل بازیگری معلم بودن!+ تصاویر

صحبت های سلما مصری درباره سریال بازمانده

سلما مصری5

سلما مصری سابقه حضور در فیلم “بازمانده” را به عنوان بازیگر در کارنامه هنری خود دارد. «سلما المصری» درباره حس خودش درباره حضورش در فیلم «بازمانده» خصوصا یکی از صحنه‌های فیلم که پشت قطار مانده و آیه‌الکرسی را زمزمه می‌کند گفت: این فیلم حدود 22 سال پیش ساخته شد، آن موقع آقای داد وقتی سناریو را به من داد گفت: کدام نقش را دوست داری بازی کنی؟

این هم جالبه: بازیگر نقش سلطان بانو بعد از گذشت 40 سال و در سن 70 سالگی + عکس و بیوگرافی

سلما مصری2

من نقش «سفیه» را انتخاب کردم که آقای داد گفتند سن شما برای این نقش کم است و شما علاوه بر سن، همچنین از لحاظ فیزیکی هم مناسب این نقش نیستید. که با اصرار من به این نتیجه رسیدیم که با گریم سنگین و تمرین های بدنی طاقت‌فرسا می‌توانیم به این تولید برسیم، که همین‌طور هم شد. بسیار آن روزها به من سخت گذشت ولی تجربه شیرینی بود.

سلما مصری1
سلما مصری و نوه اش

بازیگر فلم بازمانده همچنین ادامه داد: درباره آن صحنه ایستگاه قطار باید بگویم: قرائت آیه‌الکرسی در آن صحنه را خودم به مرحوم آقای داد پیشنهاد دادم، همان طور که به ایشان هم گفته بودم ما برای حفظ خودمان و فرزندانمان این آیه را زیاد می‌خوانیم؛ که ایشان هم قبول کردند و پذیرفتند. در واقع خوشحال بودم نقش زنی را بازی می‌کنم که خودش را برای یک کودک مظلوم قربانی و فدا می‌کند.

 

این مطالب هم جالبن: 

زهر مار سریال گیلدخت بیرون سریال یه آدم دیگه است + عکس و بیوگرافی

جواد سریال نوروز رنگی کنار همسر جذاب و خوشگلش + عکس و بیوگرافی

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام فیلم قشنگ وخاطرانگیزی بود بیشتراموزنده بودکه بادیدنش خیلیهاتونستن بفهمن درجنگ به هیچی رحم نمیکنن حتا به خانواده ای که خاستن فرزندش ازخونه ببرن ودراون خانه به قتل رسوندن
    من خیلی وقتهاست فیلم دیدم وچون قشنگ بازمیبینم وبادیدنش همون حس حال اون زمان پیدا میکنم بیشتردرفیلم بازمانده سلمادرسکانسهااخرفیلم کمی غمگین وهیجان انگیزبازی کردوبه پایان رسون که بادیدنش میشه گفت خوشحال میشن بعزیها چون فرزندازدست اون ادمهانجات دادوعده ای هم ناراحت هستن چون پدرمادراون فرزندبه طوروحشتناکی کشتن سلما خیلی دراین فیلم بهش بازیگری اومدچه لباس وصداامیدوارم شادوسلامت باشه هرجاهست👏📀💗😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 12 =

دکمه بازگشت به بالا