;
فرهنگ و هنرهنرمندان

قیافه داغون و کتک خورده ستاره سادات قطبی مجری معروف+ عکس

ستاره سادات قطبی مجری رسانه ملی که در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد، با صورت کبود در استوری هایش ظاهر شد و موجی از واکنش ها از طرف فالوورهایش را به راه انداخت. در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان ماجرای صورت ورم کرده و کبود ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون را می خوانید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: ملکه های سریال دونگی با تیپ های مدرن بیرون سریال+ عکس و بیوگرافی

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون و بازیگر با صورتی ملتهب و کبود در استوری ها ظاهر شد، ماجرای صورت ورم کرده و کبود خانم بازیگر مربوط به کارهای زیبایی روی پوست است، خانم قطبی نیز همانند بسیاری از خانم ها روزهای آخر اسفند در حال رسیدگی به پوستش است و در استوریش عنوان نمود که به خاطر رفع لک به یک مرکز درمانی مراجعه کرده و در یک جلسه پوستش بهبود یافته اما تا 24 ساعت ملتهب است. در واقع تغییر صورت ستاره سادات قطبی بدلیل انجام روش زیبایی بوده که برای جوانسازی و زیباتر شدن پوستش انجام داده است نه چیز دیگر.

ستاره سادات قطبی مجری1

این هم جالبه: شهرام لاسمی قلقلی برنامه کودک در 59 سالگی کنار همسر باکلاسش+ بیوگرافی

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون و عمل زیبایی

جالب بود که یکی از فالوورهای بازیگر سریال نوار زرد کبودی صورت ستاره سادات قطبی را به پاره شدن کتاب شهرام شکیبا توسط پسر کوچکشان محمد حسین ربط داد.

ستاره سادات قطبی مجری2

ستاره قطبی دریک استوری کتاب هایی شهرام شکیبا را هووهایش اعلام نمود چرا که آقای مجری بسیار کتابخوان است و به گفته خودش از کودکی تا کنون بخشی از درآمدش را به خرید کتاب اختصاص داده است.

عکس های خانواده بانو جانگ دونگی در واقعیت+ چه پرجمعیتن خوشگلشون اینه ها!

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون

ستاره سادات قطبی مجری برنامه های تلویزیونی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری بوده و مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بکار بود. حافظ کل قرآن می باشد و والیبال، کیک بوکس و… را به طور حرفه ای دنبال کرده است.

خانم مجری که در کارنامه هنری خود سابقه بازی در سریال های گاندو و نوار زرد و… را نیز دارد، او در سال 1393 با شهرام شکیبا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو پسر به نام های صدرا و حسین می باشد، البته خانم و آقای مجری هر دو از ازدواج پیشین خود یک فرزند دارند، خانواده شکیبا و قطبی پرجمعیت است و آقا و خانم هنرمند با 4 فرزند خود زندگی خوبی دارند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. حالا اگه یکی از بازیگرها یا خانمهای غیرچادری ازین کارها می‌کرد همه بهش توهین میکردن!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا