;
فرهنگ و هنرهنرمندان

مینا هاشمی خانوم بهار بستنی ها در 52 سالگی چه شکلی شده؟+ عکس

مینا هاشمی متولد 27 شهریور 1350 در کرمان، فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و مدیریت می باشد، شهرت او نزد بچه های دهه شصت به برنامه های کودک دهه هفتاد خانوم بهار در شهر بستنی ها می باشد.

با اجرای برنامه هایی چون نیم رخ، مسابقه زنده ماه و مهر، برنامه صبحانه و عصرانه، گردونه، اتاق برنامه‌ ها و عکس یادگاری بسیار مورد توجه قرار گرفت. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی مینا هاشمی و تصاویر جدید او را ببینید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: بیوگرافی سولماز حصاری خانم چشم رنگی باکلاس کنار همسر جوانش + عکس های شخصی

بیوگرافی مینا هاشمی

مینا هاشمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در کرمان، مجری است. فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و یکی از شاخه های مدیریت می باشد، شهرت او نزد بچه های دهه شصت به برنامه های کودک دهه هفتاد بر می گردد.

مینا هاشمی بستنی ها

مینا هاشمی2

شروع از ۱۴ سالگی

بصورت جدی فعالیت رسانه ای خود را از سال ۱۳۶۴ وقتی تنها ۱۴ سال داشت از شبکه کرمان با برنامه جوانه شروع کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

دعوت به تهران

سبک جدید اجرایش باعث شد در سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۵ ساله بود توسط مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه اول به تهران دعوت شود. او مجبور بود تا دو سال بصورت پروازی در مسیر کرمان – تهران باشد تا اینکه سال ۱۳۷۷ در ۲۷ سالگی برای همیشه ساکن پایتخت شد.

این هم جالبه: تغییر چهره 6 بازیگر معروف ایرانی در سالی که گذشت + عکس قبل و بعد

ازدواج و همسر مینا هاشمی

این مجری ایرانی چندین سال پیش ازدواج کرده و متاهل می باشد. او یک فرزند پسر دارد.

مینا هاشمی و پسرش

نوشتن در کنار اجرا

در کنار اجرای تلویزیونی همیشه دغدغه نوشتن هم داشت، گاهی برای خود و گاهی برای همکارانش پلاتوهای مربوط به اجرایشان را می نوشت و هنوز هم می نویسد.

بهترین مجری سال

خانم مجری در سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۴ ساله بود موفق شد بعنوان بهترین مجری از کرمان در جشواره تلویزیونی انتخاب شود که افتخار بزرگی برای او بود. او در پاییز سال ۱۳۷۸ هم در نظرسنجی روزنامه سینما توانست رتبه اول را در میان مجریان زن در آرای مردمی کسب کند.

مینا هاشمی1

این هم جالبه: عکسهای جدید مجری سرشناس بعد از خداحافظی با تلویزیون | چقدر عوض شده!

از نیم رخ تا شهرت

با اجرای برنامه هایی چون نیم رخ، مسابقه زنده ماه و مهر، برنامه صبحانه و عصرانه، گردونه، اتاق برنامه‌ ها و عکس یادگاری بسیار مورد توجه قرار گرفت. از مهم ترین دغدغه برنامه سازی اش کشف رازهای موفقیت نوجوانان بود به همین دلیل برنامه قطب نما و راه به تهیه کنندگی، نویسندگی و اجرای او ساخته شد.

مینا هاشمی3

بازگشت به تلویزیون

مینا هاشمی حالا دوباره به عرصه اجرا بازگشته و در برنامه عصر خانواده از شبکه دو، سه روز در هفته بروی آنتن می رود، ایشان سابقه اجرای برنامه گزینه ۴ را هم دارد.

مینا هاشمی 8

فعالیت های دیگر

خانم مجری حالا عضو شورای رسانه کودک و نوجوانان وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و همچنین رئیس کمیته روابط عمومی انجمن تخصصی کودک و نوجون می باشد.

داوری برنامه مجری شو شبکه امید، طراح برگزاری تست و کشف اجرا در شهرستان و مشاور جشنواره طراحی مدل و لباس کودک از دیگر فعالیت های ایشان می باشد.

 

این مطالب هم جالبن:

آتنه فقیه نصیری بازیگر “جیب‌برها به بهشت نمی‌روند” بعد 33 سال + عکس ها

حمید معصومی نژاد در کنار همسرش، رم+ عکس و بیوگرافی

مهناز شیرازی مجری معروف خبر دهه 60 خودش را کامل کوبونده یکی دیگه شده + عکس و بیوگرافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دو =

دکمه بازگشت به بالا