;
سرگرمی

اگه آبنبات چوبی رو بین بستنی ها پیدا کنی تو معرکه ای!

تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی برای افرادی است که دید فوق العاده ای دارند. یک آبنبات چوبی در میان بستنی های مخروطی پنهان شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از 10 ثانیه آن را تشخیص دهید. ایا قادر هستید؟

زندگی ماشینی امروز باعث شده که مغز و چشم نیز به مانند دیگر اعضای عمومی بدن فاقد فعالیت باشد. در چالشی که امروز برای شما تهیه کرده ایم، تعداد زیادی بستنی قیفی به تصویر کشیده است. اما در میان این بستنی ها یک آبنبات چوبی دیده می شود که کاملا استتار شده است. تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی مجله گفتنی را همراهی کنید.

حتمن ببینید: شخصیت شناسی شکل گوش؛ گوشات شکل کدومه؟

تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی بخش سرگرمی مجله گفتنی را نیز انجام دهید.

چیستان جالب: کدام جانور است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود؟

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند. به تصویر با دقت نگاه کنید. همه بستنی ها را از نظر بگذرانید. آیا می توانید تشخیص دهیدآبنبات چوبی کجاست؟

جالبه: کدوم برگ جفت نداره و تک پره؟ مجردها سریع بگین!

تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی1

 

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی

اگر نتوانستید آبنبات چوبی را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خودتان آبنبات چوبی را بیابید.

خیلی جالبه: چالش هوش: اگر 3=12+1، 10=23+2، ?= 34+3 چند می شود؟

آبنبات چوبی

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

تست قدرت بینایی با آبنبات چوبی2

برایتان جالب خواهد بود

یه دختر بازیگوش بین فلامینگوها قایم شده اگه گفتی کجا؟

با پیدا کردن کیک توت فرنگی در 5 ثانیه ثابت کن چشمات تیزه!

تصاویر دیدنی از مهمانداران جذاب خطوط هواپیمایی+ عکس

با تست شخصیت ما و انتخاب یک کدو تنبل بفهمید بیشتر احساساتی هستید یا منطقی!

آزمون قدرت بینایی با شناسایی مار؛ بین لاک پشت ها پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا