;
سرگرمی

آیا می توانید جواب این تست هوش را یافته و عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد: آیا شما برای یک چالش خفن برای مغز خود آماده هستید؟ آیا می توانید عدد گم شده را در تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد پیدا کنید؟ آن را امتحان کنید و ببینید آیا می توانید پاسخ را پیدا کنید یا خیر؟

مهارت های تفکر منطقی خود را تست کنید و عدد گم شده را در تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد بیابید. پازل های منطقی راهی عالی برای به چالش کشیدن توانایی ذهنی شما و تیز نگه داشتن مغز شما هستند . اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای تحریک ذهن خود هستید، پازل های منطقی بهترین فعالیت هستند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا مهارت های حل مسئله خود را تقویت کنید و درک بیشتری از نحوه برخورد با مسائل پیچیده به شما بدهند.

خیلی جالبه: تست شخصیت: آیا شما یک ریسک پذیر جسور هستید یا یک تصمیم گیرنده دقیق!

آیا برای این چالش آماده ای ؟ به بیان مسئله نگاه کنید و ببینید آیا می توانید عدد گم شده را در تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد پیدا کنید! این چالش در سطح متوسط ​​است و شما را ملزم می کند تا با تعیین منطق این سری از اعداد، مقدار عدد گم شده را بیابید.

جالبه: مهماندارهای هواپیما باید از نظر ظاهری چطوری باشند؟

تصویر تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد

تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد 1

.

.

.

باید به الگوی موجود نگاه کرد و منطق پشت دنباله را شناسایی کرد . پس از انجام این کار، می توانید مقدار عدد گم شده را تعیین کنید. برای انجام موفقیت آمیز این چالش، باید بتوانید مشکل را حل کنید و انتقادی فکر کنید. مهم است که ذهن منطقی خود را آموزش دهید تا بتوانید عدد گم شده را در تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد پیدا کنید . با تمرین مغز منطقی خود، می توانید مهارت های استنباط و تشخیص الگوی خود را توسعه دهید.

این نوع آموزش نه تنها به شما در حل مشکلاتی از این دست کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند در موقعیت های دیگر انتقادی و تحلیلی تر فکر کنید. آموزش ذهن منطقی شما همچنین می تواند توانایی های تصمیم گیری شما را بهبود بخشد ، حافظه شما را قوی تر کند و تمرکز شما را افزایش دهد. همه این موارد برای یک زندگی موفق مهم هستند، بنابراین مطمئناً ارزش دارد که برای آموزش ذهن منطقی خود وقت بگذارید.

جالب و خواندنی: داستان عطایش را به لقایش بخشیدم!

.

.

.

پاسخ تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد

راه حل تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد این گونه است: اعداد پایین حاصل ضرب عدد بالایی مقابل در 3 هستند:

4×3=12،
6×3=18،
2×3=6،
بنابراین 1×3=3.

تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد 2

آیا تست هوش ریاضی دایره رنگی اعداد را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

برایتان جالب خواهد بود

حتمن بخوانید: داستان فروش بوی کباب و راه حل ملانصرالدین!

ساخت کاردستی قورباغه برای کودکان+ خیلی ساده به همراه ویدیو

تست شخصیت: چگونه استرس را کنترل می کنید؟ آیا تمایل به حفظ آرامش دارید یا اغلب احساساتی می شوید؟

آیا به اندازه کافی دارای چشمانی تیز هستید که بتوانید 3 تغییر ظریف را درک کنید؟

اگر این نشونه ها رو داری همه جذبت میشن و تحسینت می کنن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =

دکمه بازگشت به بالا