;
سرگرمی

 قدرت بینایی با گرگ استتار شده؛ اگه گفتی کجاست؟

قدرت بینایی با گرگ استتار شده: یک عکاس حیات وحش موفق شده است تا تعداد زیادی عکس از پارک ملی حیات وحش ریو مورا بگیرد. در این عکس ها از یک گوزن در حال چریدن در اطراف یک رودخانه در پناهگاه ملی حیات وحش ریو مورا در نیومکزیکو، ایالات متحده عکس گرفته شده بود. در عکسی که یک شیر کوهی در کوین گوزن بود. جایی در پشت سر این گوزن، یک شکارچی پنهان شده بود؛ یک شیر کوهی که منتظر فرصت عالی برای حمله بود. در عکسی دیگر چند بز که مشغول چریدن هستند و متوجه عکاس شده بودند، به اشتراک گذاشته شده است.

جالبه: اگه خیلی دیدت قوی باشه می تونی تفاوت های دو تا اسب رو ببینی!

به نظر می رسد که این بزها از حضور یک شکارچی خطرناک بی خبر هستند و تنها حواس شان به عکاسی است که مشغول عکس گرفتن از آنهاست. استتار باورنکردنی گرگی که در کمین این بزها، نکته جالب این تصویر است. مجله گفتنی هر روز با جدیدترین پازل ها و تست ها با شماست. بر همین اساس در تست قدرت دید با گرگ اگر بتوانید در کمتر از 10 ثانیه گرگ کمین کرده را شناسایی کنید، دارای قدرت بینایی، دقت و تمرکز عالی هستید. با مجله گفتنی و  قدرت بینایی با گرگ استتار شده همراه باشید.

آزمون بینایی: یه دختر بازیگوش بین فلامینگوها قایم شده اگه گفتی کجا؟

 قدرت بینایی با گرگ استتار شده

عکس بزها و گرگ اخیرا توسط پناهگاه ملی حیات وحش ریو مورا در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است. این عکس که در اکتبر 2019 گرفته شده است، توسط یک دوربین حرفه ای به عنوان بخشی از یک پروژه نظارتی از حیات وحش طبیعی این منطقه گرفته شده است.پناهگاه ملی حیات وحش ریو مورا در حساب فیس بوک از مردم خواسته تا این گرگ درنده را جستجو کنند. در متن آمده است:«امروز لحظه ای به جستجوی گرگ پنهان که این بزها را تعقیب می کند، اختصاص دهید.»

خیلی جالبه: شخصیت شناسی شکل ناخن؛ به دستات نگاه کن تو کدومی؟

این معمای شگفت انگیز هزاران «لایک» و نظر جمع آوری کرده است. همچنین راه خود را به دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند ردیت و توییتر باز کرده است، جایی که بسیاری تلاش کردند تا گرگ را پیدا کنند. اما در بیشتر موارد، عده کمی توانستند این گرگ را پیدا کنند. آیا شما می توانید این گرگ را در 10 ثانیه شناسایی کنید؟

پیشنهادی: ضریب هوشی بالای خود را با حل این چالش حرکت 2 چوب کبریت در کمتر از 15 ثانیه ثابت کنید!

 قدرت بینایی با گرگ استتار شده1

.

.

.

.

.

.

پاسخ  قدرت بینایی با گرگ استتار شده

احتمالا توانسته باشید این حیوان شکارچی را پیدا کرده باشید. به شما تبریک می گوئیم. قدرت دید شما به اندازه یک عقاب قوی است. اگر هم پیدا نکرده باشید نگران نباشید. ما در مجله گفتنی پاسخ را ارائه کرده ایم. شما با انجام منظم بازی های فکری می توانید قدرت تمرکز و دقت خود را افزایش دهید.

.

.

.

.

.

.

چقدر طول کشید تا گرگ را در این عکس پیدا کنید؟ با استفاده از بخش نظرات مجله گفتنی به ما اطلاع دهید.

 قدرت بینایی با گرگ استتار شده2

برایتان جالب خواهد بود

کدام زن زیبا و جوان؛ مامان پسر بچه هست؟

داستان قاضی چشم چران و عشق به زن تاجر| قسمت اول

اگر ادعا دارید که ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید

داستان بهترین شمشیرزن جهان که شبیه سنگ است!

تست شخصیت: با انتخاب یک ستاره ما نشان خواهیم داد که آیا دارای نظم هستید یا بی خیال!

آب نبات را در بین پروانه ها در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید! آیا آماده اید؟ پس شروع کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا