;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

خنده دار ترین دروغ های زنان که به مردها می گویند!

البته که دروغ گفتن اخلاقی نیست، اما همه ما در زندگی روزمره خود از دروغ استفاده می کنیم! همه ما دروغ های خودمان را داریم. دروغ های زنانه و مردانه نیز با یکدیگر متفاوت است. در این مقاله دروغ هایی را که اغلب زنان به مردان می گویند را گردآوری کرده ایم:

«عشقم پیامت رو ندیدم»

خنده دار ترین دروغ های زنان: اگرچه گاهی اوقات این جمله می‌تواند حقیقت داشته باشد اما معمولا زن ها این دروغ را زیاد استفاده می کنند!

«به ازدواج فکر نمی‌کنم»

خنده دار ترین دروغ های زنان: دروغ های زنان اغلب پیچیده است. بنابراین آنها مستقیماً دروغ نمی گویند. دروغی که می گویند در واقع حقیقت موضوع دیگری است! اگر زنی بگوید نمی‌خواهد ازدواج کند، مخالفتش با عدم ازدواج نیست. او نمی خواهد با شخص شما ازدواج کند! به همین دلیل به چنین دروغی متوسل می شود.

«من اصلا گوشی تو رو چک نمی‌کنم»

خنده دار ترین دروغ های زنان: چک می‌کنیم دوست من! متاسفانه که این را انجام می‌دهیم! می‌گوییم که چک نمیکنیم و واقعا برای مدتی این کار را انجام نمی‌دهیم اما در نهایت آن تلفن باید چک شود!

«تو‌ تخفیف‌ها خریدم!»

خنده دار ترین دروغ های زنان: اگر خانمی بگوید چیزی را با تخفیف خریده است، قطعاً 2-3 برابر بیشتر پول داده است! او آن را پنهان می کند تا همسرش عصبانی نشود!

«باشه!»

خنده دار ترین دروغ های زنان: کلمه «باشه» بزرگ‌ترین دروغ زنانه در تاریخ بشر است! بهتر است مردان با شنیدن این کلمه از محیط فرار کنند.

«به من مربوط نیست»

خنده دار ترین دروغ های زنان: جالبه یک زن همیشه مسائل را دنبال می کند و سعی می کند مشکل شما را با اشخاص دیگر کنترل کند. هر کسی که بگوید علاقه ای به این موضوع ندارد دروغ می گوید!

«شاید حق با تو باشه»

خنده دار ترین دروغ های زنان: این جمله به این معنی ست که تو درست نمی گویی، اما من به هر حال این دروغ را به تو می گویم تا بتوانی کمی با من بهتر رفتار کنی!

«همین که به فکرمی کافیه!»

خنده دار ترین دروغ های زنان: این یک دروغ محض است! زنی که این را می گوید یعنی بهتر فکر کن و مرا بازهم سورپرایز کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا