;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

برای شوهرم درخواست دوستی فرستادم و دیدم که…

زنی که برای امتحان‌کردن شوهرش نقشه‌ای عجیب طراحی کرده بود، با شکایت مرد جوان شناسایی و دستش رو شد.

مردی میانسال با در دست‌ داشتن مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه و درخواست کرد به شکایتش رسیدگی شود. این فرد توضیح داد فردی ناشناس از او در ازای منتشرنکردن تصاویر خصوصی‌اش باج خواسته است. در همین رابطه پرونده‌ای در دایره رسیدگی به جرائم غیراخلاقی تشکیل شد و رسیدگی به آن در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
کارشناسان پس از بررسی‌های تخصصی و انجام تحقیقات لازم ردی از شخص ناشناس به‌ دست آوردند و دریافتند عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی فردی جز همسر شاکی نیست.

مأموران در ادامه برای روشن‌شدن مسئله، زن جوان را به پلیس فتا فراخواندند. همسر شاکی در بازجویی‌ها بعد از مواجهه با ادله فنی، اتهام خود را پذیرفت و درباره انگیزه‌اش به پلیس چنین گفت: مدتی بود به همسرم مشکوک شده بودم. در نهایت برای برطرف‌شدن سوءظن خود و به قصد محک‌زدن همسرم نقشه‌ای کشیدم و با هویتی ناشناس، پیام درخواست آشنایی و دوستی برای او فرستاده و شوهرم در کمال ناباوری درخواست من را پذیرفت و در برابر شخصیت ساختگی تسلیم شد. همسرم اقدام به برقراری ارتباط کرد.

با این کار او غرور و احساسات زنانه من را خدشه‌دار کرد و باعث شد به فکر انتقام بیفتم. به‌ همین ‌دلیل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی و محرمانه را شروع کردم و از این طریق شوهرم را مورد آزار و اذیت روحی قرار دادم تا نتیجه رفتار خیانت‌آمیزش را بفهمد.

سرهنگ جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی با تأیید این خبر گفت: کاربران فضای سایبری هرگز به هویت افراد در فضای مجازی اعتماد نکرده و با فراگیری مهارت‌های زندگی چه در فضای فیزیکی و چه در فضای مجازی فارغ از هرگونه انتقام‌جویی و خصومتی، مشکلات را با درایت و مدیریت حل کنند.

این مطالب هم جالب هستند:

عشق در فضای مجازی: فکر نمی کردم دختر بدی باشد اما…

گول مردی را خوردم که ظاهری فریبنده داشت و می گفت پلیس است اما…

ماجرای طلاق عجیب: آقا داماد با دیدن این صحنه عروسی خود را به هم زد!

داستان جنایی عاشقانه: عکس مرد غریبه را وقتی در جیب مانتوی زنم دیدم، خشکم زد!

اقوام نچسب: با فامیل‌هایی که دوستشان نداریم چه کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا