;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

8 نشانه برای اینکه بفهمی شوهرت دوستت داره یا نه!

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد: هیچ خانمی نیست که نخواهد از عشق و علاقه همسرش نسبت به خود مطمئن شود، برای همین موضوعاتی همچون علامت مرد عاشق و نشانه عشق در مردان و موارد این چنینی، با آمار بالاتری توسط کاربران فضای مجازی مورد جستجو قرار میگیرد. با یک رابطه و ازدواج دیگر از بخش سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: ترفند تمیز کردن کابینت های براق آشپزخانه!

۱.مرد عاشق؛ به هر بهانه از همسرش تعریف میکند

زنان از اینکه مردشان ویژگی ها، مهارت ها، اعمال و… آنها را تحسین می کند، حس خوشحالی خواهند داشت بنابراین، خطاب به آقایان می گوییم که لطفاً تنبلی نکنید و به همسرتان بگویید که او چقدر زیباست، چه غذاهای خوشمزه ای درست می کند یا….

۲.با همسرش زیاد شوخی میکند

مردی که به هر بهانه ای سعی در خلق لبخند روز لب های همسرش است، از صمیم قلب او را دوست دارد و در ذهن خود این روش را بهترین راه برای شاد کردن همسرش میداند.

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد 3
نشانه مردی که همسرش را دوست دارد

۳.بیشتر اوقات از او راهنمایی میخواهد

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد، زنان اغلب در مورد مشکلات خود با مردان صحبت می کنند ولی مردان کمتر این گونه رفتار میکنند. پس اگر همسرتان به هر بهانه ای نظر شما را میپرسد، فقط به این دلیل که می خواهند مشکلش را حل کند نیست، بلکه صرفاً به این دلیل که به احساس عشق و ارتباط با شما نیاز دارند.

۴.لباسی می پوشد که همسرش دوست دارد

اگر مرد زندگی تان طبق سلیقه شما لباس انتخاب کرده و می پوشد، یعنی عشق او نسبت به شما به قدری زیاد است که سلیقه شما را بر سلیقه خود مقدم دانسته و از آن پیروی میکند.

۵.به او اعتماد دارد

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد، اکثر مردان دوست ندارند احساسات خود را نشان دهند اما اگر مردی در کنار شما احساس راحتی کند و شما عشق واقعی اش باشید، آنچه را که او را نگران می‌کند، بازگو خواهد کرد. پس اگر مخزن اسرار شوهرتان هستید، خوشحال باشید که او عشق واقعی نیست به شما دارد.

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد 2
نشانه مردی که همسرش را دوست دارد

۶.با او مهربان است و توجه میکند

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد، به همین سادگی و با یک ابراز محبت خالصانه می توانید بفهمید که همسرتان چقدر عاشق شماست. گاهی کارهای کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت، مانند گرفتن دست، سر روی شانه‌ گذاشتن یا… می‌توانند چیزهای زیادی را بیان کنند.این اعمال راهی است برای نشان دادن اینکه مردتان در کنار شما احساس آرامش میکند.

۷.نشان میدهد که اولویتش همسر اوست

همه ما شغل، سرگرمی، اقوام و دوستانی داریم که البته همه اینها زمان می برد و همسرتان طبیعتا بایستی بخشی از زمان خود را صرف این موارد کند ولی وقتی حتی میان تمام این بایدها، به هر بهانه ای این منبع ارزشمند را به شما اهدا می دهد، یعنی عاشق شماست.

۸.از زنش قدردانی می کند

نشانه مردی که همسرش را دوست دارد، گاهی اوقات همسرتان مستقیماً به شما مگوید که چقدر برای او خاص هستید و جایگاه مهمی در زندگیاش دارید تا اینکه سعی کند از طریق هر اقدام یا اشاره ای به شما این مسئله را بفهماند و این دقیقا ریشه در عشق او نسبت به شما دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =

دکمه بازگشت به بالا