;
سبک زندگیمهارت های زندگی

باورهای قدیمی در مورد کفش: اگر کفش هدیه گرفتید هرگز نپوشید!

کفش: در مورد کفش و انتخاب آن خیلی نکات گفته شده است اما باورهایی که در طلاع بینی های قدیمی در این زمینه وجود دارد حتما برایتان نو و جالب خواهد بود ، اینکه چه رنگ کفشی بپوشیم و چه زمانی کفش نپوشیم!
آیا میدانستید که کفش ها می توانند در موقعیت شغلی و ثروتمند شدند تأثیر بگذارند؟ اگر کنجکاو دانستن این نکات در مورد کفش هستید، مطلب جالب امروز را بخوانید.

هنوز ممکن است که شما در تعجب موضوع بالا باشید. آیا یک جفت کفش می تواند در کار و ثروتمند شدن تاثیر بگذارد؟ عجیب به نظر می رسد. ابتدا باید نکات منفی که موجب عدم رشد اقتصادی شما می شوند را بدانید. کفش ها نقش حیاتی را در رشد اقتصادی شما دارند همانگونه که گذشتگان در طالع بینی به این نتیجه رسیده اند.

باورهای قدیمی جالب در مورد کفش،موفقیت و ثروتمند شدن

نکاتی را ذکر خواهیم کرد که چگونه کفش ها در رشد اقتصادی و موقعیت شغلی شما می توانند تاثیرگذار باشند.

1. نباید کفشی را که دزدیده شده یا از کسی هدیه گرفته اید را بپوشید. این گونه کفش هیچ وقت اجازه رسیدن به هدف تان را نمی دهند و مانع موفقیت شما می شوند.

2. اگر شما برای مصاحبه به شرکتی میروید ، هرگز نباید کفشی که می پوشید پاره باشد.طبق گفته و باور گذشتگان، کفش پاره موقعیت شما را به بد شانسی تبدیل می کند، پس به یاد داشته باشید که کفش پاره مانع موفقیت شما می شود.

3. کفش قهوه ای و یک باور قدیمی، زمانی که شما به کار خود می روید، به هر قیمتی که شده باشد باید کفش قهوه ای بپوشید و به هیچ وجه نباید کفش رنگارنگ بپوشید.

4.کفش سفید ممنوع ، آیا میدانستید که پوشیدن کفش سفید در زمینه پزشکی مانع موفقیت شما و باعث عدم ثروتمند شدن شما میشود ؟ طبق باور گذشتگان، پو شیدن کفش سفید در اینگونه محیط ها خوب نمی باشد.

5. غذا خوردن بدون کفش ،هنگامی که شما کفش به پا دارید نباید غذا بخورید و این یک انتخاب نادرستی می باشد، پس سعی کنید تا هنگامی که کفش را از پاهایتان در نیاورده اید از خوردن دوری کنید.

6. آیا شما می دانستید هنگامی که در منزل هستید نباید کفش را به حالت آویزان نگه دارید؟ طبق گفته گذشتگان باعث بد شانسی و مشکل های سلامتی برای شما و اعضای خانواده تان می شود.

7. کفش فردی که مرده است را نباید در خانه خود نگه دارید و باید آنها را به دود بریزید. اگر خواستید می توانید به افراد دیگر اهدا کنید یا آنها را خاک کنید. به گفته گذشته گان انرژی منفی را جذب می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا