;
فرهنگ و هنرهنرمندان

لب نازک سلبریتی ها: سلبریتی های زنی که نمی خواهند تزریق ژل انجام دهند!

لب نازک سلبریتی ها: در هالیوود، تزریق ژل و پروتز لب بسیار مرسوم است. برای بسیاری از زنان، این چیزی است که آن ها را به شهرت می رساند. یعنی فقط به کایلی جنر نگاه کنید! چند سال پیش، همه ستاره‌ها شروع به عمل برای گرفتن لب‌های آنجلینا جولی کردند.

خوشبختانه، برخی از زنان مشهور هستند که از تسلیم شدن به استانداردهای زیبایی مضحک این صنعت خودداری کرده اند و تصمیم گرفته اند لب های نازک خود را طبیعی نگه دارند. در بخش فرهنگ و هنر امروز گفتنی با این بازیگران آشنا می شویم.

پروتز لب چیست؟

پروتز لب یک روش نیمه تهاجمی است، که برای حجم‌دهی در لب‌ها استفاده می‌شود. در گذشته پروتز‌های لب برای ایجاد لب‌های بزرگ استفاده می‌شد. اما امروزه پروتز‌ها حالت طبیعی‌تری پیدا کرده و حجم‌دهی مناسبی در لب‌ها ایجاد می‌کنند. پروتز لب به انگلیسی، lip fillers نامیده‌می‌شود که به معنای پر کردن چیزی درون لب‌هاست.

افرادی که لب‌های بسیار باریک دارند، برای انجام پروتز لب مناسب نیستند. زیرا بافت کافی برای قرارگیری پروتز ندارند. در جراحی پروتز‌های پلاستیکی با ایجاد برش‌های کوچک داخل لب قرار می‌گیرند. پروتز‌های پلاستیکی دو نوع هستند؛

  1. پروتز پرمالیپ
  2. پلی تترا فلورو اتیلن منبسط شده

لب نازک سلبریتی ها علت چیست؟

 

اگر عاشق استایل کره ای هستی: استایل روزانه بلک پینک: با خریدن این چند قلم مثل بلک پینک تیپ بزنید!

 هایدی کلوم

لب نازک سلبریتی ها-هایدی کلوم

این مدرکی است که نشان می دهد برای سوپرمدل شدن نیازی به یک پوکه فوق جعلی ندارید! هایدی کلوم هرگز به زیبایی مصنوعی که لب های تقلبی می توانند ارائه دهند تسلیم نشد، و در عوض ظاهر طبیعی خود را حفظ کرده است، که فقط بر آن قفل های بلوند و چشم های زیبا تأکید می کند.

جالب است ببینید: پشیمانی سوپرمدل از عمل بینی: مرا “خواهر زشت جیجی حدید” صدا می زدند!

 کارلی کلوس-لب نازک سلبریتی ها

لب نازک سلبریتی ها

این موجود ماورایی چهره‌ای زاویه‌دار دارد که بسیاری به آن حسادت می‌کنند – او چهره بسیاری از برندهای پیشرو است، و هنوز کسی نتوانسته او را متقاعد کند که پرکننده لب دریافت کند، که ما از این بابت بسیار خوشحالیم. لب های معمولی او در واقع او را بسیار جذاب می کند!

حتما بخوانید: جذاب ترین بازیگران کره ای که اعتراف کردند جراحی زیبایی انجام داده اند

 کیت میدلتون-لب نازک سلبریتی ها

لب نازک سلبریتی ها

بله، حتی دوشس و پرنسس همه چیز شیک، لب‌های باریکی دارد، اما اصلاً آن را بد نمی داند. در واقع، حتی به نوعی به ظرافت اشرافی او می افزاید. با وجود اینکه رسانه ها گفته اند لب بالایی او خیلی کوچک است، او اجازه نمی دهد این شایعات او را تحریک کند.

حتما ببینید: سریال شانتارام با بازی چارلی هونام: چشمان ما دروغ می‌گویند!

 دایان کروگر-لب نازک سلبریتی ها

لب نازک سلبریتی ها-دایان کروگر

دایان ظاهر طبیعی خیره‌کننده‌ای دارد و کاملاً به اینکه ظاهر خود را بدون کمک روش‌های آرایشی شخص ثالث مانند پرکننده لب دوست دارد، می‌بالد. لب های او نیز کمی نامتقارن هستند که هر جراح پلاستیک را ناراحت می کند، اما ما فکر می کنیم که در واقع او را زیباتر می کند.

 نینا دوبرو-لب نازک سلبریتی ها

لب نازک سلبریتی ها

این دختر با رفتار کاریزماتیک خود برای جلب محبت مردم نیازی به تزریق لب ندارد. او ظاهر شیرینی دارد که به هیچ وجه نیاز به اصلاح ندارد. در یک نقطه، آیا شما رویای این را نداشتید که این عزیز از “خاطرات خون آشام” باشید؟

لینک های مرتبط:

خانواده کارا دلوین سوپرمدل نگران سلامت روحی او هستند؛ قدم زدن بدون کفش

بازیگران و خوانندگان مردی که جراحی زیبایی انجام داده اند

علت جدایی شکیرا: حسادت و خیانت پیکه + نامزد جدیدش کارمند او بوده

خبر نامزدی بازیگر هالیوود در 19 سالگی واکنش برانگیز شد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سه =

دکمه بازگشت به بالا