;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

نقش لباس زیر زیبا و گرم شدن رابطه زناشویی!

لباس زیر زیبا نقش مهمی در روابط عاشقانه دارد. زیرا راهی عالی برای سورپرایز کردن همسرتان است. اکثر مردان به لباسی که همسرشان می پوشد، اهمیت می دهند. آن ها لباس های توری، ابریشمی یا ساتن را بیشتر ترجیح می دهند. شما به راحتی می توانید با استفاده از لباس های زیر رنگارنگ و جذاب زندگی جنسی کسل کننده تان را تغییر دهید و هیجان های تازه خلق کنید.

از دست ندهید: بهترین ترفندهای دانه کردن انار برای شب یلدا و مهمانی

با این حال، انتخاب لباس زیر زنانه مناسب می‌تواند به نظر سخت باشد، به خصوص اگر شما هم تازه ازدواج کرده باشید. شاید احساس سردرگمی کنید و مطمئن نباشید که با انتخاب های بسیار زیاد، لباس درستی را انتخاب کرده اید یا نه. بنابراین در این مطلب از سری مطالب خانواده و زناشویی به نقش لباس زیر در تحریک جنسی پرداخته می شود. در واقع ده دستورالعمل وجود دارد که به شما کمک می‌کند لباس زیر زنانه‌ای را انتخاب کنید که همسرتان دوستش داشته باشد و خودتان هم ظاهر و احساس خوبی در آن داشته باشید.

جالب است ببینید: آیا خوشگلی مرد در رابطه زن و مرد مهم است؟

۱. با کیفیت بودن لباس زیر

مهم است که لباس زیر زنانه ای را انتخاب کنید که کیفیت خوبی داشته باشد. البته مجبور نیستید گران ترین لباس زیر را بخرید. اما لباس زیر زنانه ارزان قیمتی که کیفیت پایینی دارند حس خوبی ندارند و معمولاً ظاهر خوبی هم ندارند. به همین علت لباس زیر زنانه بی کیفیت نخرید. تلاش کنید لباس زیری که انتخاب می کنید حداقل از کیفیت مناسب برخوردار باشد.

به نحوه ساخت خود لباس توجه کنید و مطمئن شوید که بخیه ساییده یا پارگی نداشته باشد. پارچه باید ظاهر با کیفیت داشته باشد و باید مشخص باشد که لباس با دقت ساخته شده است. خرج کردن کمی بیشتر برای لباس زیر زنانه ای که دوام بیشتری دارند و برای شما عالی است، بیهوده نیست.

حتمن ببینید: این رازها را هرگز به شوهرتان نگویید؛ جدی بگیرید!

۲.متناسب با بودجه شما باشد

لباس زیر باید متناسب با بودجه شما باشد. قیمت لباس زیر نیز باید با کیفیت لباس مطابقت داشته باشد. لباس زیر گرانقیمتی که می پسندین و ممکن است گران باشد، لازم نیست همان لحظه بخرید. کمی صبر کنید و مقداری پس انداز کنید، زمانی که پول کافی برای آن تهیه کردید، بروید و آن را بخرید.

۳. لباس زیر باید مناسب هیکل شما باشد

در واقع مهم ترین جنبه هر لباس زیر زنانه این است که آیا زیبایی های اندام شما را برجسته می کند یا نه. شما می توانید لباس زیر زنانه بپوشید و در آن ظاهری شگفت انگیز داشته باشید، چه ورزشکار باشید و چه دارای انحنا، اما نوع لباس زیری که انتخاب می کنید مهم است. یک لباس زیر زنانه عالی باید بهترین ویژگی های شما را برجسته کند و عیوب شما را کم رنگ کند. فرقی نمی کند که اندام کوچک دارید یا دارای اضافه وزن هستید. اگر لباس های زیر را درست انتخاب کنید، می توانید به شدت زیبا و دلربا به نظر برسید.

به عنوان مثال، اگر بالاتنه برجسته ای دارید، بهتر است لباسی انتخاب کنید تا برجستگی های بالا تنه شما را به خوبی به نمایش بگذارد. یا اگر اضافه وزن دارید بهتر است لباس زیری را انتخاب کنید که کمری داشته باشد تا شکم شما زیاد به چشم نیاید و بیشتر بالا تنه دیده شود. به علاوه اگر پایین تنه زیبایی دارید بهتر است از لباس های چسب و دامن های کوتاه استفاده کنید تا برجستگی های پایین تنه تان بیشتر به چشم بیاید. در واقع با انتخاب لباس مناسب زیبایی های تان بیشتر می درخشد و همسرتان را جذب می کند.

۴. راحت بودن لباس زیر

لباس‌های زیر زنانه خوب باید راحت باشند و شما در آن احساس راحتی و زیبایی کنید. لباس‌های زیر زنانه‌ای که خارش، گرم یا تنگ هستند و پوشیدن آن‌ها را کاملاً سخت می‌کنند، اصلا جالب نیست. زیرا ممکن است هم خودتان احساس راحتی نکنید و هم مکن است همسرتان متوجه شود و حواسش از رابطه با شما پرت شود.

بنابراین بهتر است همیشه قبل از خرید لباس زیر آن را امتحان کنید و مطمئن شوید که در آن احساس راحتی می کنید. ممکن است آن را به مدت طولانی نپوشید، اما باید مطمئن باشید که وقتی آن را می‌پوشید، ظاهر و احساس خوبی پیدا می‌کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شش =

دکمه بازگشت به بالا