;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

ویژگی های دختر بد؛ از این دختران فاصله بگیرید!

ویژگی های دختر بد: بسیاری از روان شناس ها زمانی که به مردی جوان برای ازدواج توصیه می کنند، می گویند، زنی را بیابید که هزینه‌اش کم باشد و انگیزه بالایی برای زندگی کردن داشته باشد. زیرا یک همسر کم هزینه و با انتظارات واقعی ازدواج آسان‌تری را خواهد داشت. با این حال همیشه امر ازدواج و تشکیل زندگی مشترک را جدی بگیرید.

بهتر است صرفا به عاشق شدن و دوست داشتن کسی اکتفا نکنید. حتما در مورد خصوصیات اخلاقی و ارزشی او اطلاعات کافی کسب کنید و در مورد او به خوبی فکر کنید. بنابراین اگر زنی این ۵ ویژگی را دارد، از او دوری کنید. زیرا ازدواج و رابطه شما سرانجامی نخواهد داشت و در نهایت به جدایی منجر می شود.

حتمن بخوانید: چرا بعضی از دخترا خواستگار ندارن؛ باید اینا رو بدونی!

ویژگی های دختر بد؛ از این دختران فاصله بگیرید:

لوس

در حالی که پدران دوست دارند دختران خود را لوس کنند، دختران کوچک نباید به عنوان زنان لوس بزرگ شوند. هیچ اشکالی ندارد که چیزهای خوب را دوست داشته باشیم و بخواهیم مردی برای خانواده اش تامین کند.

با این حال، زمانی که یک زن احساس می‌کند که بدون مشارکت برابر، مستحق چیزهایی است، در ازدواج هم او چنین تفکری خواهد داشت. به علاوه دختر لوس همه چیز زندگی مشترک را سطحی می بیند و با لج بازی و زیاده خواهی هر روز دعوا و جنجال به پا می کند.

از دست ندهید: بهترین ترفندهای دانه کردن انار برای شب یلدا و مهمانی

تنبل

تنبلی ویژگی است که اغلب در همه ما وجود دارد. اما زمانی که تنبلی یک ویژگی غالب یک دختر است، مشکل ساز می شود. زیرا برای داشتن یک زندگی شاد و موفق زن و شوهر باید به اندازه کافی فعال و با انگیزه باشند. به خصوص دختری که بیش ازحد تنبل است حوصله هیچ کاری را ندارد.

حتمن ببینید: این رازها را هرگز به شوهرتان نگویید؛ جدی بگیرید!

او دوست ندارد أمور خانه را مدیریت کند یا به خودش برسد.مهم تر این که او هر زمانی به اندازه کافی برای روابط زناشویی فعال و هیجانی نیست. ممکن است به خاطری تنبلی بسیاری وقت ها حاضر به داشتن یک رابطه عاشقانه و رمانتیک با شریک زندگی اش نیست.

او اغلب انجام هر کاری را به تعویق می اندازد و می گوید حوصله و حس و حال ندارد. چنین ویژگی قطعا زندگی مشترک را دچار مشکل می کند و حتی ممکن است پس از مدتی زندگی مشترک آن ها از هم بپاشد و به پایان برسد.

خیانت و بی وفایی

خیانت و بی وفایی برای زن و مرد کاملا یک امر زشت و غیر قابل تحمل است. خطایی است که هیچ وقت، هیچ توجیهی ندارد و به هیچ صورت بخشیده نمی شود. اگر دختری اهل بی وفایی و خیانت است، بهتر است از او دوری کنید.

زیرا ممکن است در موقعیت های مختلف آگاهانه دوباره آن را تکرار کند. در واقع خیانت باعث پایان زندگی مشترک می شود. با توجه به روانشناسی مردان، هیچ مردی نمی تواند با خیانت همسرش کنار بیاید.

به همین علت، بهتر است اگر در زمان آشنایی داستانی هایی از روابط قبلی همسرتان می شنوید و او به هر دلیلی از خیانت و بی وفایی رابطه های قبلی اش برای تان تعریف می کند، در مورد او تجدید نظر کنید. حتی اگر آن دختر خود را قربانی رابطه های قبلی اش می داند، باید عمیقا به او فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید.

شخصیت ناپایدار

ثبات عاطفی اغلب به عنوان یک ویژگی کلیدی یک همسر خوب نادیده گرفته می شود، اما اهمیت آن باید آشکار است. وقتی فردی از نظر عاطفی پایدار است، به طور منطقی قابل پیش بینی است. تقریبا در هر مورد، ما می دانیم که او چگونه پاسخ خواهد داد.

با این حال، وقتی فردی از نظر عاطفی ناپایدار است، هرگز نمی دانیم که قرار است چه چیزی به دست آوریم. او ممکن است یک بار به یک موقعیت بخندد و بار دیگر بسیار عصبانی شود.

ممکن است یک روز نظری را به عنوان یک تعریف دریافت کند اما روز بعد از همان کلمات عمیقا آسیب ببیند. چنین پاسخ های غیرقابل پیش بینی می تواند همسر را فلج کند. وقتی به دنبال همسر مناسب هستید ، بهتر است دختری را پیدا کنید که از نظر عاطفی پایدار باشد.

معتاد

مهم نیست که یک زن چقدر عالی و زیبا باشد اما اگر به مواد مخدر، الکل، قمار یا هر رفتار مخرب دیگری معتاد باشد، برای زندگی مشترک و یک رابطه پایدار مناسب نیست. زیرا دختری که معتاد است، بیشتر از همسرش عاشق مواد و اعتیاد خود است.

او نمی تواند یک زندگی خانوادگی سالم را مدیریت و رهبری کند. حتی او نمی تواند یک همسر و مادر سالم در زندگی شاد باشد. اگر کسی را دوست دارید که در اعتیاد است، به او بگویید که اول اعتیاد را کنار بگذارد و سپس با شما رابطه برقرار کند. حتما مطمئن شوید که او اعتیاد را کنار گذاشته و بعد برای ازدواج اقدام کنید.

برایتان جالب خواهد بود

تست پارتنر با این سوالات که برای زوج ها جالب خواهد بود!

مردان نامرد: مردانی با این نشانه ها به شما وفادار نمی مانند!

 رنگ قرمز و تحریک مردان؛ چرا رژلب قرمز مردان را دیوانه می کند؟

حلقه ازدواج از کجا و برای چی اومد؟

مقایسه ژست عروس و دامادهای جدید و قدیم + عکس های جذاب

نبایدهای گرم کردن غذا؛ این غذاها را نباید دوباره گرم کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =

دکمه بازگشت به بالا