;
سرگرمی

شکل گردن شما چه شکلیه؟ می دونستی شکل گردن شخصیت شما رو نشون میده؟

تست شخصیت بر اساس اندازه گردن: تست‌های شخصیت اغلب کنجکاوی را برمی‌انگیزد و آینه‌ای درون‌نگر به ویژگی‌های پنهان ما ارائه می‌کند. در میان آنها، این تست با رویکرد منحصر به فرد خود قابل توجه است: نوع گردن ما جنبه های شگفت انگیز شخصیت ما را آشکار می کند. آیا آماده‌اید بفهمید نوع گردن شما در مورد شخصیت شما چه می گوید؟ با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این مطالب هم جالبه: تست شخصیت: یکی از درختان را انتخاب کنید تا شخصیت خود را متوجه شوید!

تست شخصیت بر اساس اندازه گردن

قابل انکار نیست که تأثیر تکنولوژی بر زندگی امروز ما بسیار بوده است. به طوری که ما امروز در حال از دست دادن ارتباط خود با دنیای طبیعی پیرامون هود هستیم. در گذشته تفریح و سرگرمی کودکان در کوچه و خیابان و کوه و دشت بود، اما امروزه پای تلویزیون و کامپیوتر و بازی های کامپیوتری.

تحقیقات نشان داده است که گذراندن وقت در طبیعت برای بهبود سلامت، شادی و وصعیت روحی و روانی ما عالی است. ما ارتباط قوی با حیوانات و گیاهان داریم. روانشناسان از این ارتباط برای کشف بخش های پنهان شخصیت ما استفاده کرده اند. به گردن خود یا دوستان تان نگاه کنید و ببینید که نوع گردن شما کوتاه یا نرمال یا بلند است؟ سپس ببینید تست شخصیت امروز در مورد شخصیت شما چه اطلاعاتی را ارائه می دهد.

تست شخصیت بر اساس اندازه گردن 1

نتیجه تست شخصیت بر اساس اندازه گردن را در پایین برایتان قرار داده ایم…

.

این مطالب هم جالبه: چیستان سخت و پیچیده: آن چیست که هر چه از آن برداریم بزرگ تر می شود؟

.

.

.

.

داستان نان به نرخ روز خوردن از گلستان سعدی که اگه نمی دونی وا مصیبتا!

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: تست هوش: 2 مشکل بزرگ و اساسی تصویر رو پیدا کن! پیدا کردنش کار هر کسی نیست

.

تفسیر تست شخصیت بر اساس اندازه گردن

تست شخصیت بر اساس اندازه گردن: گردن شما چه شکلی بود؟ بسته به شکل گردن شما، پاسخ این تست شخصیت ممکن است شما را شگفت زده کند!

گردن بلند:

داشتن گردن بلند نشان دهنده ظرافت و ظرافت ذاتی است. مانند یک قو که با ظرافت روی آب می‌چرخد، شما متانت و ظرافتی را نشان می دهید که دیگران را مجذوب خود می‌کند. توجه قابل توجه شما به جزئیات و توانایی انجام کارهای پیچیده بدون زحمت شما را متمایز می کند. شما دارای عقل و شهود بسیار قوی هستید و دیگران اغلب به دنبال خرد و راهنمایی شما هستند. حس بی عیب و نقص شما از سبک باعث می شود در هر جمعیتی متمایز شوید.

گردن نرمال یا متوسط:

یک گردن متوسط نشان دهنده تطبیق پذیری و تطبیق پذیری استثنایی است. شما رویکرد متعادلی نسبت به زندگی دارید و برتری افراد گردن دراز را با پویایی افراد گردن کوتاه به صورت ترکیبی در خود دارید. مهارت‌های اجتماعی و ماهیت دوستانه‌تان شما را به چهره‌ای محبوب در هر حلقه‌ای تبدیل می‌کند. به عنوان یک میانجی طبیعی، شما در یافتن زمینه های مشترک در میان افراد با عقاید مختلف و ایجاد هماهنگی در موقعیت های چالش برانگیز برتر هستید.

گردن کوتاه:

داشتن گردن کوتاه به معنای نداشتن شخصیت نیست. برعکس، شما یک پویایی و انرژی آتشین تراوش می کنید که هر اتاقی را روشن می کند. حضور مغناطیسی شما تأثیری محو نشدنی بر دیگران می گذارد و شور و شوق عمومی شما الهام بخش اطرافیانتان است. شما دارای یک روحیه خلاق و توانایی فکر کردن خارج از چارچوب ها هستید و راه حل های پیشگامانه برای چالش ها به ذهنتان خطور می کند.

 

امیدواریم از تست شخصیت بر اساس اندازه گردن لذت برده باشید، هرروزه مطالب جذاب و متنوعی در بخش سرگرمی مجله گفتنی می توانید مشاهده کنید و ساعت ها لذت ببرید و سرگرم شوید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه: آزمون شناسایی فقیر قلابی: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوش آتیش پاره ای بگو کدوم بچه مادرشو جگر خون کرده؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

این هم جالبه: تست شخصیت شناسی | بگو اول چی دیدی تا بگم در آینده نه چندان دور چی در انتظارته!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

این هم جالبه: اگه تیزبین باشی تو یه نگاه، پلنگ برفی که میخاد بز کوهی رو شکار کنه می بینی!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

 

این مطالب هم جالبه:

بازی فکری: هسته اتم بشکاف و بگو کدوم در رو برای فرار انتخاب می کنی؟!

ویدئوی فوق العاده هیجانی تعقیب و گریز خرگوش از دست گرگ ها!

تست بینایی: خرس متفاوت رو بین 27 خرس پیدا کن | دقت و تمرکز خودت رو تست کن!

چیستان: اون چیه که در زنها 2 تا ازش وجود داره و در مردا هیچی؟!

تفاوت های تصویر روز برفی رو پیدا کن و نشون بده که دقت خیلی بالایی داری!

داخل تصویر چند اشتباه می بینی؟ فقط افراد با هوش کارگاهی می تونن همه اشتباهات رو پیدا کنن!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا