;
تازه ها

نوشیدن آب توالت بخاطر اشتباه لوله کش که باعث وحشت ساکنین خانه شد

نوشیدن آب توالت بخاطر اشتباه لوله کش: زن و شوهری پس از اینکه متوجه شدند شش ماه است که به دلیل اشتباه یک لوله کش در نصب لوله های خانه شان آب توالت مصرف کرده اند، وحشت کردند. این زوج گفتند که بلافاصله پس از نقل مکان به ملک اجاره ای در ماه مه، به طور ناگهانی دچار مشکلات سلامتی شدند.

این مرد که آقای تان نام دارد دچار ریزش مو شده و از آکنه رنج می برد. همسر او که نامش فاش نشده است، دچار سرفه های بی وقفه شده و در قفسه سینه خود احساس ناراحتی کرده است.

ببینید: زنده شدن زنی پس از اعلام مرگ وی که باعث شوکه شدن خانواده اش شد

چگونگی فهمیدن ماجرای نوشیدن آب توالت بخاطر اشتباه لوله کش

حدود نیم سال پس از نقل مکان آنها به خانه جدید، آقای تان گفت که متوجه شده است که حتی یک قبض آب را پرداخت نکرده است اما به دلایلی اداره آب آنها را قطع نکرده است. او گفت که در حین بررسی کنتور آب با کمال تعجب متوجه شد که در هنگام تخلیه آب، ضرایب روی کنتور شیر افزایش نمی یابد.

با این حال، او مدعی شد که تعداد شماره کنتورهای آب خاکستری هنگام وصل شدن شیرها به وضوح افزایش یافته است. این زوج با یک لوله کش تماس گرفتند و از پیدا کردن یک لوله اضافی که ظاهرا لوله های توالت و آب لوله کشی آپارتمان را در پکن چین وصل می کرد، شگفت زده شدند.

نوشیدن آب توالت بخاطر اشتباه لوله کش

آنها متوجه شدند که شش ماه است که آب آشپزی، دوش گرفتن و حتی نوشیدن آن ها، آب توالت بوده است. لوله کش ها لوله ها را تعمیر کردند و آقای تان بلافاصله شروع به جستجوی خسارت از شرکت اجاره ای کرد که ماهانه اجاره 10000 یوان (1100 پوند) به آن ها پرداخت می کرد.

این شرکت که نامش فاش نشده است گفت که مستاجران می توانند از آب آشامیدنی یا آبی که از چاه مجاور با تنظیم دریچه ها تامین می شود استفاده کنند. اما این زوج ادعا می کنند که قبل از نقل مکان به آنها هرگز این موضوع را گفته نشده بود.

نوشیدن آب توالت بخاطر اشتباه لوله کش 1

این شرکت ادعا می کند که آب چاه در ماه مارس آزمایش های کیفی را پشت سر گذاشته است.با این حال، فقط برای عملکردهایی مانند شستشوی توالت ها و آبیاری گیاهان از آن استفاده می شود. آقای تان می گوید مذاکرات غرامت با این شرکت ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا