;
اخبار روزتازه ها

10 گیاه آپارتمانی که برات شانس و ثروت میارن + جذب انرژی مثبت با گیاه

جذب انرژی مثبت با گیاه: گیاهان موجوداتی زنده هستند که هرکدام خصوصیات مخصوص به خود را دارند. یک گیاه برای جذب سموم محیط به خود، یکی برای کاهش آلودگی و دیگری برای افزایش اکسیژن محیط و … هستند. ولی امروز می خواهیم 10 گیاه آپارتمانی که برات شانس و ثروت میارن رو معرفی کنیم که این گیاهان با فعالیت های شیمیایی خود باعث احساس نشاط در شما و عملکرد جذب انرژی مثبت را در شما تقویت می کند، و طبق باورها این گیاهان برات شانس و ثروت میارن، با بخش تازه ها از مجله گفتنی همراه باشید.

این را هم ببینید: ازدواج سردار آزمون سوباسا تیم ملی ایران + عکس های همسر زیبایش

جذب انرژی مثبت با گیاه، 10 گیاه خوش شانسی

 

در زیر این 10 گیاه را به شما معرفی می کنیم، سعی کنید اگر این گیاهان را در خانه ندارید، حداقل یکی از آنها را تهیه و نگهداری کنید تا باعث افزایش نشاط و روحیه در شما شود:

۱.گیاه پالم

گیاه پالم جزء آن دسته از گیاهانی است که معروف به خوش شانسی است و باعث می‌ شود که جذابیت طبیعی شما بالا برود، و انرژی خوب را جذب کنید. به همین دلیل فنگ شویی، آن را توصیه می کند.

 

2.اکالیپتوس

گلدان اکالیپتوس

گیاهانی که خوش شانسی می یاره، اگر به دنبال افزایش انرژی در محیط منزل هستید یا می خواهید روابط تان را بهبود ببخشید، اکالیپتوس استفاده کنید. اکالیپتوس بوی بسیار عالی دارد و حس شادابی، نشاط و تازگی را به شما می‌ دهد و وجودش در منزل عامل ایجاد خوش شانسی و جذب انرژی های خوب خواهد بود.

این هم جالبه: دختر بدون دماغ معروف دنیا چگونه زندگی می کند | عکس ها و علت بیماری

۳.گیاه پول

گیاهانی که خوش شانسی می یاره، گیاه پول با درختی که در مورد قبل نام بردیم، متفاوت است. این گیاه می‌ تواند عامل ایجاد خوش شانسی و جذب ثروت باشد و به طور کلی رشد، تکامل و انرژی مثبت را به همراه می آورد.

 

۴.گل بامبوی خوش شانس

بامبو شانس همانطور که از نامش پیداست، یکی دیگر از گیاهان مورد علاقه فنگ شویی است که تجربیات مثبتی را در خانه و محل زندگی شما افزایش می دهد.

 

۵.گیاه لیلی صلح

گیاه لیلی صلح

گیاهانی که خوش شانسی می یاره، یکی از بهترین گیاه های توصیه شده در فنگ ‌شویی است که نیاز به نور زیادی ندارد و مراقبت خیلی سختی هم نمی‌ خواهد. فقط آن را در خانه قرار دهید و از انرژی مثبت و خوش ‌شانسی هایی که می آورد بهره مند شوید.

 

۶.گیاه یشم

گیاه یشم یکی از گیاهانی است که برگ های گرد دارد و عامل ایجاد موفقیت اعضای خانه خواهد شد. حتی می توانید آن را برای کادو و هدیه هم در سایز متوسط به دیگران بدهید، قطعاً باعث جذب ثروت می شود.

 

۷.ارکیده گلدانی

گیاهانی که خوش شانسی می یاره، کافی است که یک گیاه ارکیده گلدانی را در منزل قرار دهید که در فنگ شویی هم خیلی آن را توصیه می کنند. این گیاه باعث بهبود روابط اعضای خانواده می‌ شود و رابطه بین همسران را خوب می کند، زیرا انرژی مثبتی می دهد. همچنین اکسیژن زیادی را آزاد می‌ کند که باعث می‌ شود شما خواب آرامی داشته باشید.

 

۸.گیاه تولسی یا ریحان

گیاه تولسی یا ریحان

این گیاه مربوط به نواحی آسیایی است. گیاهی با ظاهر زیبا که بدون شک از لحاظ فلسفی انرژی مثبت را وارد منزل می کند. همچنین عامل از بین بردن باکتری ها نیز خواهد بود.

 

۹.گیاه مار

گیاهانی که خوش شانسی می یاره، گیاه مار؛ هم ظاهر جذابی دارد و هم با شرایط سخت سازگار است و مهم تر از همه اینکه گاز های سمی موجود در هوا را به خودش جذب می‌ کند، انرژی منفی را می‌ گیرد و عامل ایجاد انرژی مثبت در محیط منزل خواهد شد.

 

۱۰.فیکوس

گیاه فیکوس نه تنها محیط منزل شما را جذاب می‌ کند، بلکه باعث جذب ثروت شده و در فنگ شویی این گیاه نماد رونق و پول است. به همین دلیل آن را به عنوان گیاه خوش شانسی می شناسند.

 

این مطالب هم جالبه:

جذب فوری ثروت با گیاهان: کجای خونه باید بگذاریم؟

4 گیاه آپارتمانی جان سخت که هیچیش نمی شه!

بهترین روش های آسان و جالب برای تمیز کردن برگ گیاهان خانگی!

زیباترین گیاهان آپارتمانی از نظر مردم؛ کدومو تو خونه داری؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا