;
سرگرمی

کدوم زندانی بچه پولداره؟ اگه بگی یعنی شدید آدم شناسی!

آزمون بچه پولدار زندانی: یک آزمون جالب و چالش برانگیز را با شما به اشتراک می گذاریم. این آزمون از جمله معماها و سوالاتی است که پاسخگویی به آن جرأت می خواهد. برای اینکه برای رمزگشایی آن شما نیازمند به هوش بالا و تیزبینی فوق العاده عالی هستید. پس جرأت کرده و در آزمون تشخیص فرد ثروتمند شرکت کنید. تلاش کنید در زمان مشخص شده این آزمون را حل کنید. زمانی که برای رمزگشایی این آزمون در نظر گرفته شده است، 6 ثانیه است.

حتمن ببینید: داستان ضرب المثل روزی که ماست تهرانی ها کیسه شد!

باید مهارت های خود را با این معما که به یکی از جالب ترین و محبوب ترین معماها و سوالات در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، محک بزنید. در واقع افرادی که در حد متوسطی از مهارت های شناختی برخوردار باشند، خواهند توانست این معما یا آزمون بچه پولدار زندانی را رمزگشایی کنند. با مجله گفتنی همراه باشید.

تست جدید: کدوم خانوم پرستار نیست و داره ادا و اطوار میاد؟

آزمون بچه پولدار زندانی

بازی‌های فکری تصویری مختلفی در اینترنت برای به چالش کشیدن مهارت‌های شناختی شما منتشر می شوند. لذا این معماها می توانند به خوبی توجهات شما را به خود جلب کنند و شما را به لحاظ فکری و سطح مهارت ها دچار سردرگمی کنند. آیا برای نشان دادن توانایی تصویری خود آماده اید؟ در این چالش جدید شما می توانید سه زندانی را در زمان استراحت ناهار مشاهده کنید، اما تنها یکی از آنها یک زندانی ثروتمند است.

سعی کنید فردی که میلیونر و ثروتمند است را در مدت زمان 6 ثانیه شناسایی کنید. تنها در این صورت نشان خواهید داد که تمرکز و چابکی تصویری بالایی برای حل تعارض دارید.

حتمن بخوانید: داستان دختر زیبا و خواستگار پیر که ماجرایی جالب دارد!

آزمون بچه پولدار زندانی

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون بچه پولدار زندانی

امیدواریم در 6 ثانیه توانسته باشید که آزمون بچه پولدار زندانی را رمزگشایی کرده باشید. در غیر این صورت می توانید از شانس و تلاش دوم خود برای پاسخگویی به آزمون بچه پولدار زندانی استفاده کنید. 6 ثانیه دوم شما از هم اکنون آغاز شد.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون بچه پولدار زندانی: مرد ثروتمند در سمت راست تصویر قرار دارد، زیرا او غذای بهتری به نسبت دو نفر دیگر در اختیار دارد. او سوپ زندان به همراه یک تکه نان مخصوص را به نفر سمت چپ واگذار کرده است و یکی از کاسه های غذای مخصوص خود را به فرد کناری داده است. در چهره این زندانی، نگرانی یا ناراحتی از حضور در زندان وجود ندارد.

ببینید: آیا می توانید ارزش هر شکل را پیدا کرده و معادله ریاضی را در 12 ثانیه حل نمایید؟

آزمون بچه پولدار زندانی1

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت مترسک: متوجه شو ساکتی یا پرخاشگر!

داستان شرط عجیب ازدواج؛ پیشنهادی که پدر دختر داد!

نقاشی با نمد که خیلی واقعی شده اند+ عکس های جالب

اگه نکته سنج و تیزبین باشی به راحتی قادری در 7 ثانیه بلاگر خون آشام رو شناسایی کنی!

3 اشتباه در تصویر وجود داره اگه گفتی کجاها؟

تست چالش بینایی با پرنده استتار شده؛ اگه ببینی دید خلبانی داری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا